Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek nagyon furcsa lenne ha...

Nektek nagyon furcsa lenne ha gimibe minden nap nagyon elegánsan, öltönyben, nyakkendőben, és mellényben járnék?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az elegáns stílust, és nagyon jól is áll. Az öltönyöket kimondottam kedvelem, van is belőle 4 különböző, fekete, szürke, kék, és sötétkék.

Ezekben járnék minden nap. Megkérdeztem pár embert a gimiből és azt mondták nekik nagyon bejönne. Egy eléggé jó és erős reálos gimibe járok, ahol vannak páran rajtam kívül akik ha nem is öltönyben, de öltönynadrágban és ingben vagy esetleg mellényben járnak.

Nektek hogy tetszene?



2016. szept. 7. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha kényelmes, hajrá. Nekem nem konkrétan egy stílus vonzó, hanem az, ha látom, hogy az illető kényelmes és magabiztos a szerelésében. Tehát ha nem feszengsz benne, nem szoros, akkor szerintem mindenképp. Esetleg veheted lazábbra színes, mintás ingekkel, felhajtott ujjal (az kifejezetten szexi) vagy sötét farmerrel. :)
2016. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem fokozatosan válts öltözködési stílust, mert akkor nem fognak furán nézni rád. Tehát először kezdj el ingeket hordani farmerrel, chino nadrággal vagy szürke flannel nadrággal. Aztán kezdj el viselni zakót hozzá (sötétkék vagy kék blézert), esetleg csak a mellényt. A nyakkendős megjelenést (amihez öltöny dukál) én iskolába nem húznám fel.
2016. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha szereted es neked kenyelmes, akkor miert ne?
2016. szept. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%

Mi abban az elegans amit szinte mindenki visel?

Ez inkabb egyenruha.


Ettol nem leszel egyedi!

Viselj inkabb egyedi cuccokat ,abba legalabb egyeni stilust kepviselsz!

2016. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk volt ilyen, bizarr volt.
2016. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat :)

#4-es nek csak annyit, hogy éppen azért egyedi, mert senki nem hordja rendszeresen, és manapság már kezd kimenni a divatból az elegancia, az emberek 90%-a már öltönynacihoz felvesz egy rövid ujjú 2 számmal nagyobb inget, meg egy sportcipőt... Nem hogy nyakkendőtű, vagy esetleg díszzsebkendő, netán mellény... Nagyon ritkán látok ilyen szintű eleganciát embereken :D

És nem azért járnék ebben mert egyedi, hanem mert egyszerűen régimódi vagyok és szeretem ezt a stílust..:)

2016. szept. 7. 21:57
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

A 4-es Vagyok!


Akkor menjel el eskuvore, temetesre, vizsgazni iskolaban, vagy nezd meg a buszvezetot kozelebbrol es felenk meg a koldus ismegha kukazott is de oltonybe van!

Tehat ilyen helyeken mindenki egyenruhaba feszit , mondvan ejj de elegans vagyok....

2016. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon bírtam volna, ha lett volna ilyen osztálytársam :) bár azért gimibe elég feltűnő így megjelenni, az egyetem már sima ügy amúgy meg próbáld ki, és meglátodod, hogy reagál a környezeted, de a nyakkendőt az elején csak ritkábban hord :)
2016. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem nevetséges, pláne iskolában. Nálunk egyetemen is furán néztek arra, aki csak egy átlag hétköznap full öltönyben volt. Bevallom, nekem felnőtt férfiakon is taszító, ha állandóan öltönyben flangál, mindenféle ok nélkül (a munka más). Az ünneplők azért vannak, hogy ünnepre tartsuk. Persze, legyen mindenki egyedi, de azért nem árt figyelembe venni az alkalmakat: az Operába is kínos elmenni pólóban és kutyát sétáltatni is fura öltönyben.
2016. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem a stílus nem függ az alkalomtól, és én inkább örülnék hogy ma olyan széles skálán választhatod ki a stílusod, 70-80 éve ez nem volt mindig így :) Amikor minden nap minden férfi 15+ öltönyben járt..
2016. szept. 11. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!