Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én vagyok így ezzel?

Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok 8.-os.

Az egész osztályba már minden lánynak van melle és melltartót hordanak.

Biztos közrejátszik hogy nekik már megjött és nekem nég nem de engem nagyon zavar hogy csak kicsi a cicim.

Egyedül vagyok ezzel 😢?

Köszi a válaszokat :)



2016. szept. 8. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

tanultál bioszt? ha igen, akkor tudhatnád, hogy a mell genetika kérdése! vagy ti erről nem tanultok az órán?

amilyen géneket örököltél, olyan lesz a melled! ezt fogadd el, de nyugi, még fejlődő szervezet vagy, még nőhet!

2016. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy, nőhet még sokat, de egyébként a kis mellel sincs semmi gond.
2016. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom, de félek hogy amikor megyek gimibe ismeretlenekhez akkor cikizni fognak..

Vannak ilyen emberwk ti is tudjátok.

Én csak megakartam nyugodni de köszönöm a válaszokat :)

2016. szept. 9. 06:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mai napig kis cicijeim vannak. Régen nagyon kényelmetlenül éreztem magam én is emiatt, de ma már elfogadtam magam olyannak amilyen vagyok. Régen én push-upos melltartókkal igyekeztem látszatot kelteni.
2016. szept. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is világ életemben kis melleim voltak (A kosarat alig töltöm ki) és néha szar érzés volt látni hogy sok lánynak milyen szép nagy mellei vannak de soha az életben nem cikiztek miatta! Se általánosban, se gimiben. Úgyhogy ne aggódj emiatt. Gimibe meg általában olyan emberek járnak akik azért értelmesek, jó közösségek szoktak kialakulni, nincs már ilyen hogy cikizés de amúgy is ez a legutolsó dolog amiért cikiznének... Nyugi, minden rendben lesz:)
2016. szept. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 😊
2016. szept. 10. 08:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki,hogy kicsi.

A tiéd még lehet nagyobb,ha megjön,de a nagyobb mellekből nehezebb kisebbet csinálni.

Nekem 13 éves koromban 85 D kosaras mellem volt.

És sajnos sokat piszkáltak érte az osztálytársaim, rengetegszer kinevettek miatta... örülj neki,hogy te nem jártál így.

Azóta 17 éves vagyok, lefogytam és 75 E a kosárméretem.

Látod? Csak körméretből tudtam lefogyni? Örökké ilyen maradok.

Örülj neki,hogy akármilyen ruhát felvehetsz és nem kell azt nézned,hogy mellben beleférsz-e.

A fürdőruhákat és a legtöbb alkalmi ruhát is kismellű lányokra szabják. Használd ki az előnyét!

2016. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát de épp ez a lényeg 😕

Minden ruha nagy,semmi.se jó rám

De köszi a választ

2016. szept. 12. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!