Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Utálok zokni nélkül lenni még...

Utálok zokni nélkül lenni még nyáron is. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért van, képtelen vagyok szandálban vagy papucsban kimenni az utcára, hiába van olyan meleg. Mi a baj velem???

2016. júl. 11. 16:19
 1/10 anonim válasza:
83%
nincs veled semmi baj. engem is irritál a papucs és a szandál. igazából nem tudom elmondani miért.
2016. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Én is, és egyáltalán nem érdekel, hogy sokaknak nem tetszik a zoki+szandál verzió, de nem bírok anélkül menni, beizzad a lábam, csúszkál, vízhólyag lesz rajta, és rossz érzés.
2016. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek, de vékony anyagú zoknikat hordok, szandált ritkán, de abban is vékony fajtát.
2016. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
+1
2016. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem bámulná mindenki a csupasz lábfejed, szóval ha ápolt, nincs mit szégyellned rajta. Én el nem tudnám képzelni férfi létemre se, hogy a lábam zokni fedje a 30-35 fokban, meg zárt cipő.
2016. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kinek a pap, kinek a papné. Én fordítva vagyok, télen sem viselem el a zoknit otthon. Nyáron 28 foktól pedig papucs. 23/F
2016. júl. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok :D

Extra fázós a lábam, és sokszor fel is fázom, ezért hordok bokazoknit. Csak alváshoz veszem le.

Utcán pedig általában balerinacipőt hordok :)

16/l

2016. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor még egy "elvetemülttel" több!:-) Én azért hordok nyáron is zoknit, mert nem szeretném ha az emberek a lábfejemet nézegetnék. Valamiért nagyon zavar, pedig teljesen ápolt.
2016. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a "meztelen lábfej-fóbiát", hisz mégsem anyaszült meztelenül megyünk ki az utcára. Nem intim testrészről van szó.
2016. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Pedig sokan vesznek zoknit vagy harisnyyàt, én pl ha nincs kànikula akkor harisnyàt húzok, mert én is meztelennek érzem magam.
2016. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!