Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 ezer egy kabatert sok?

15 ezer egy kabatert sok?

Figyelt kérdés
Kineztem egy kabatot, de 15 ezer forintba kerul. Hiaba all jol rajtam, szornyu buntudatom lenne, ha az enyem lenne. Foleg, hogy ajandekba kapnam a szuletesnapomra. 50/52-es meretben ez jo ar? Tenyleg jo a kabat, de csak egy mubor oszi kabat.

2016. szept. 11. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne sok? Ha csinos leszel benne,akkor teljesen megéri. Nem a mérettől függ a ruha ára,hanem a minőségtől/márkától.
2016. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy csinosabb mubor kiskabat pont ennyibe kerul. Nem sok erte, plane ha ajandek:)
2016. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Manapsag mar a kinaiban is ennyiert vesztegetnek egy kabatot.
2016. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok.Legolcsóbb kínai kabát is 9E
2016. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BulmaSwan ***** válasza:
Nem sok érte. Viszont mindenképp nézd meg, hogy egy rendes pulcsi amiket hordani szoktál aláfér-e.(Ha neked ez számít) Nem rég voltam én is bőrkabátokat nézni, és azért volt olyan ami tök jól állt, de hát pulcsi nem fért volna alá és szerintem az meg már nem igazán praktikus. Persze attól függ milyen időben vagy, hogy akarod hordani, de gondoltam inkább leírom nehogy épp emiatt bánd meg.
2016. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sőt , kevés .
2016. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!