Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílust ajánlanátok nekem?

Milyen stílust ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és nem igazán találom a stílusomat. Jól jönne néhány ötlet!!! :)


Ami jellemez engem: Szeretem az állatokat, ezért vegetáriánus vagyok. Hobbim a rajzolás, művészkedés. Nem kifejezetten szeretem a színes, feltűnő dolgat és zárkózott, szégyenlős típusba tartozom.


A kinézetem: testalkatom középmagas (162cm), kicsit dundi (47kg), a hajam középbarna, vállig érő, a szemem szürkészöld, a bőröm irtóra fehér és pattanásos.


Milyen ruhák állnának jól nekem? Milyen zenei stílust javasolnátok? Esetleg milyen életmódot?


Az is érdekel, hasonló korú lányok milyen zenéket szeretnek? Milyen ruhákat hordanak, milyen márkájú boltokban szeretnek vásárolni, stb.?



2016. szept. 11. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
te valószínűleg a világ legunalmasabb embere lehetsz
2016. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dundi? :D Anorexiás. Meg hülye.
2016. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A stílusod az te magad vagy. Nem várhatod el, hogy mások mondják meg ki vagy te...
2016. szept. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki vagyok, de bárki lehet belőlem. :) Ezért várok tippekre. A döntés már az enyém, hogy ebből mi lesz az, amit be tudok építeni a személyiségembe.
2016. szept. 12. 10:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Tényleg azt szeretnéd, hogy tegyünk javaslatokat arra, hogy milyen zenéket szeress és hallgass szívesen. Te jó ég.
2016. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem csak zenéről van szó, de azért is hálás lennék, ha valaki leírná mit hallgat szívesen! :) Érdekelnek sorozatok, filmek is, Mr. robothoz vagy Trónok harcához hasonló. Pc-játékok, az is érdekel, hogy milyen ruhákban, milyen hasviselettel, milyen munkával, napirenddel tudnátok elképzelni egy 22 éves lányt, ha az a néhány leírt tulajdonság adott?


Igazság szerint, nagyon el vagyok szigetelve a világtól, ugyanis otthonról dolgozom és fogalmam sincs, ha beszélgetésbe keverednék valakivel, akkor az miről szólna? Mit mondana a ruháimról? Lehet, hogy teljesen ódivatú vagyok! Vagy kihívó! Vagy fura! Vagy ki tudja! Nem csak ezen az oldalon érdeklődöm persze, de minden tipp jóljönne :)

2016. szept. 12. 13:41
 7/10 anonim ***** válasza:

hallgass azt ami tetszik, nézz azt amit szeretsz, viseld azt amiben jól érzed magad...ennyi. ha ez a két sorozat tetszett meg ajánlom a the 100-t, szerintem tetszeni fog.

23f

2016. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogyha nem áll tőled messze a smink akkor egy kis alapozóval, vagy korrektorral eltüntetheted a hibákat. Szerintem valamilyen szempontból előny, hogy fehér a bőröd, hiszen idén nagy divat a porcelán fehér arc. Egy vékony tussal vagy szempillaspirállal pedig könnyedén feldobhatsz egy egyszerű hétköznapi sminket.

Ruhák terén (szerintem) neked a sötétebb színek jól állnak. Fekete, vörös, szürke ezek nem feltűnő színek, mégis csinos outfiteket lehet belőlük kihozni.


Tavaly és ahogy látom idén is nagyon divatosak lesznek a katona hatású kabátok.


[link]



Bőrdzsekivel vagy Boyfriend farmerral kicsit vagányabb hatást érhetsz el.


[link]


Ha kicsit elegánsabb változatban gondolkodtál arra is van néhány tippem.:)


A trencskóval nem lehet mellényúlni:) (na jó, néha igen) de egy cica nadrággal, vagy egy szaggatott farmerral, nagyon jól mutat. Sőt még egy-két kilót is le lehet faragni vele, a karcsúsított deréknak köszönhetően.:)


[link]


Ami a szőrme kabátot illeti,egy kicsit dívásabb hatást érhetsz el vele, több tekintet is szegeződik majd rád ha emellett döntesz.

[link]


Ne feledkezzünk meg az idei őrületekről sem, ami a magasított derekú farmer és a crop top. Utóbbi egy olyan darab amivel óvatosan kell bánni, mert nagyon félre lehet vele nyúlni. Ami pedig a magas derekú farmert illeti, egy rendkívül praktikus darabról beszélünk, amivel két legyet üthetsz egy csapásra, hiszen optikailag nyújtja a lábakat és hastájékon egy két kilót ellehet rejteni vele.


[link]


Szerintem ebbe a magasságba belefér egy Phlatform cipő, vagy egy magas bokacsizma.


[link]


Ha már egyszerű ruhadarabokra pályázol akkor a hangsúly legyen a táskán vagy az ékszereken. Bátran válassz feltűnő darabokat. :)


Én a H&M-ben New Yorkerben szoktam vásárolni.


Mindig húzd ki magad, az nagy önbizalmat ad.:)

Remélem tudtam segíteni!:)

2016. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, megnéztem a the 100előzetesét és teljesen olyan hangulatot adott vissza, mint anno a lost egy kis éhezők viadalás beütéssel. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle. :))


Utolsó, húú nagyon köszönöm a válaszodat, pont erre volt szükségem!! <3

Szeretek sminkelni, bár alapozót nagyon nehezen találok magamnak, a bőröm miatt. :(


Szerintem a croptopot ki fogom próbálni, kicsit kimozdítana a komfortzónámból. Néha még nyáron is vékonyabb pulcsiban vagyok, mert az legalább eltakar... :/ A plázában is mindenhol van egy csomó ruha, de felpróbálni kész rémálom nekem, félek, hogy nem jön rám a ruha, amit kinéztem, vagy nagyon rosszul fog állni :( de majd bemegyek legközelebb abba a két boltba amit írtál és nem jövök ki, amíg fel nem próbáltam valamit! :)

2016. szept. 12. 21:38
 10/10 anonim ***** válasza:

ha a lostot szereted ezt is fogod :D

írj itt vagy privátban még filmet/sorozatot/zenét amiket szeretsz, megpróbálhatok ajánlani:)

2016. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!