Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 'Lolita' stílusú ruha fellépésre?

'Lolita' stílusú ruha fellépésre?

Figyelt kérdés

Konzis vagyok,magánénekes és mielőbb szeretném eldönteni,hogy mit vegyek fel a legközelebbi szóló-kamarakoncertre.

Az ilyen fellépéseken nem szabják meg,hogy miben legyünk, megadják nekünk a szabadságot,hogy "a produkciónkhoz öltözzünk".

Várhatóan operarészletet,vagy barokk áriát fogok énekelni.

Bevallom, nem vagyok egy nagy anime-japán kultúra fan,

de nemrég rátaláltam a 'lolita' stílusra, melyben a legtöbb ruha nagyon hasonlít a régi rokokó-barokk-középkori ruhákra, csak kicsit rövidebbek.

Azért egy ilyen koncertre tényleg túlzás lenne beállítani egy autentikus habos opera jelmezben, de ezek általában olyan műsorok,amik egy modern szabású ruhában elvesztik a hitelességüket (szerintem).

Azért gondoltam ilyen ruhára,mert illik a stílusa a zenei korszakhoz,de kicsit rövidebb-merészebb,ami aktuálisabbá teszi az előadást.



2016. szept. 12. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik az ötlet! :))
2016. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy melyik konziban? Pesten?

Én is konzis vagyok, végzős. Én még kilencedikben varrattam egy fekete lolita fellépőruhát, és nagyon tetszett mindenkinek. Szóval szerintem nagyon jó ötlet, tényleg illik a barokk darabokhoz. Bár egy kicsit kitűnik a tömegből, úgyhogy csak versenyre és két vizsgára mertem felvenni:D

Szólj ha kell valami segítség ezzel kapcsolatban, ha akarod küldök képet a ruháról:)

2016. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.: Írtam privát üzenetet! :)
2016. szept. 12. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretem ezt a stílust, a classc-lolita áll hozzám legközelebb. Szerintem jó ötlet. :)
2016. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!