Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról a kijelent...

Mit gondoltok arról a kijelentésről, hogy toleránsabbak és megértőbbek egy öltözködési szubkultúrának hívei (goth, emo, lolita), mint akik állandóan az aktuális irányzatokat követik?

Figyelt kérdés

Természetesen ez alól kivételnek értem a 'kevert' változatokat.

Érdekelne, mit gondoltok erről.

A megszállottan divatcentrikus lányok gyakran hajlamosak lecikizni azokat, akik máshogy öltözködnek, mint ők és gyakran még azokat az irányzatokat is kinevetik másokon, amit egykor ők is viseltek. ( tisztelet a kivételnek)

Viszont aki a trendtől eltérően öltözködik és szubkultúrába sorolja magát, általában megértőbb, toleránsabb és segítőkészebb másokkal szemben, hiszen ők azt valják, hogy "merj különbözni" és nincs semmi problémájuk azzal, ha egyedi vagy.



2016. szept. 15. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy igaz lenne a kijelentésed. Jó magam semmilyen divatirányzatot nem követek. Azt viselem ami tetszik. Vettem már goth pulóvert mert az tetszik, de vettem disney pólót mert az tetszik. Pedig már tinédzser sem vagyok a közel 40 évemhez.

Szerintem a tolerancia, megértés csupán intelligencia kérdése. Aki intelligens az lehet pláza cica , lehet sportos, lehet goth vagy emo az toleráns és megértő lesz mások felé. Az aki nem intelligens az akár emos, akár goth vagy bármilyen divatirányzatú, nem lesz sem toleráns, sem megértő.

Én már rég úgy vagyok az egésszel, hogy mindenkinek 1 élete van, miért ne viselhessen olyan öltözéket amiben jól érzi magát, ami tetszik neki? Mindegy ki milyen öltözéket visel, számomra az a lényeg, hogy az adott ember ne legyen büdös, ne legyen koszos, sz@ros a ruhája. Meg amit takargatni kell azt takargassuk.

2016. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyi valosagalapja van szerintem, de abban igaza van az elso valaszolonak, hogy ez nem (csak) az oltozkodestol fugg.
2016. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy mondanám hogy nyitottabbak a többi alternatív stílusra. Sok olyan "átlagosan" öltözködő emberrel találkoztam aki szerint nem való a társadalomba aki máshogy öltözik mert nem áll be a sorba és nem követi a divatot vagy csak szimplán lenézik azért mert nem úgy öltözik mert másik 300 millió ember. Persze fordítva is megesik, vannak olyan alterosok akik lenéznek valakit mert "divatmajom" de a legtöbben inkább poénból mondjuk hogy "fúúúj, normális" :)
2016. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs azzal semmi gond, hogy valakiknek még van rgyedibb stilusa és nem a klónok sorába állt be. Én pl szeretem az egyedi és elegáns dolgokat. Remélem ha újra melóba állok, alkothatok még új ruhákat. :)
2016. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!