Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha valaki túlöltözött az...

Ha valaki túlöltözött az miért baj?

Figyelt kérdés
Szinte mindig jobban fel vagyok öltözve, mint más. Kitűnök a tömegből, észrevesznek, megjegyeznek, beszélnek. Én személy szerint élvezem ezt, mert legalább megjegyeznek, nem vagyok szürke, jellemtelen kisegér. Ez miért akkot baj másoknak?
2016. szept. 16. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Mert nem az alkalomhoz illő, és az már sok. Hétköznapra minek egyáltalán kiöltözni? Ahhoz hogy stílusos légy nem kell mindig puccba vágni magadat.
2016. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem kifejezetten protokolleseményről van szó, akkor hadd beszéljenek.

Persze én is megmosolyognám, ha valaki frakkban megy moziba, de zavarni egészen biztosan nem zavarna.

2016. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Valóban nem a túlöltözöttséggel van baj, hanem az arrogáns hozzáállásoddal.
2016. szept. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3.

3 sor után tényleg rálehet jönni, hogy ki milyen. A számla egyenlegemet is tudod? Így 5 sor után?

2016. szept. 16. 13:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyfajta zavar. Ne érts félre,nem kioktatni akarlak. Ahhoz tudnám hasonlítani, mikor valaki egy hivatalos levélben szlenget használ és hibákat vét vagy amikor egy ovis csoportnak túlságosan fennkölt módon fogalmaz, latin kifejezéseket használ. Ezzel semmi baj, csak tudni kell melyik közegben mi az általános. Ettől picit jobbra vagy balra eltérni nem gond, de radikálisan felkelti a figyelmet. Csinosan fel lehet öltözni egy edzőterembe is, tűsarkú nélkül.A stílus, ahogy már előttem is írták. Öltözz úgy ahogy jól esik, de ha mások ezt megszólják akkor vagy ne érdekeljen vagy ne csodálkozz rajta.m
2016. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"nem vagyok szürke, jellemtelen kisegér. "


Szerintem te a "jellegtelenre" gondolsz. A jellemtelen az más.

2016. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Te vagy az a román lány, aki azokat az olcsó hatású, gyagyi és közönséges ruhákat linkeli be? Miért teszel fel szinte mindennap kérdést? Persze, hogy észre vesznek, de nem pozitív értelemben.
2016. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
"Te vagy az a román lány" ezzel sokmindent elárultál? Nem vagyok román :))
2016. szept. 16. 17:27
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

szerintem egyáltalán nem baj, ha csinosan öltözöl.

Ma a lányok 90-95%-a kizárólag szűk farmert és pólót hord, eddig terjed a fantáziájuk, nincsen semmi egyéniségük.


ha te valami mást, újat, csinosat találsz ki, azt én pl nagyon is tudom értékelni.

szerintem szarjad le a sok kis hülyét, aki hozzászól.

még mindig jobb túlöltözni, mint alulöltözni.


Egyébként szerintem pl a ma szokásos pitsanadrág és haspóló utcára KIFEJEZETTEN alulöltözés. Ha ezt túlöltözöd, az mindenképpen pozitív. :)

puszi

2016. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!