Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nyáron a nagy melegekben...

A nyáron a nagy melegekben mini szoknya volt rajtam, amikor hüvösebb volt átlátszó neylon harisnyával kombináltam, de mindig furcsán néztek rám szerinted is ennyire ki ment a divatból a mini szoknya?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem furcsán néztek rád, hanem csak megnéztek, mert vagy nagyon jól nézel ki, vagy nagyon rosszul...mindkettőt nagyon kihangsúlyozza a miniszoknya, és kiemeli a lábakat. :D
2016. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is csak annyi lehetett hogy jól néztél ki nem kell mini szoknya se megfigyeltem már barátnőm egy kicsivel térd feletti ruhában is sokszor már szinte illetlenül bámulják.


Nem ütött el esetleg nagyon a harisnya szine a bőrödtől?

2016. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a harisnya, a testszínű túl "hivatalos".
2016. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
A mini szoknyával nincs baj, a harisnyával inkább. A te döntésed persze, mit veszel fel, de szerintem a harisnya elég undorító dolog... már az átlátszó. Sokan nem véd a hidegtől, viszont csúnya, kényelmetlen. Nem sok lányt ismerek, aki nejlonharisnyát hord csak úgy az utcára, én is max buliba vagy alkalmakkor veszem fel, de akkor se nagyon szeretem. Ha hideg van, leggingset hordok, de nem ilyen kínais csillogó anyagút, hanem a Deichmannban lehet venni olyat, aminek a belseje ki van bélelve, és akár télen is szuper lehet.
2016. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért néztek furcsán, mert miniszoknyában voltál hűvösebb időben és a harisnya valószínűleg nem látszott.
2016. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Azert neztek jol meg mert ma mar keresni kell az elegans "noket" a "fiuk" kozott!

Ugyanis sokszor nem lehet megkulomboztetni a nemeket mert a lanyok fiu ruhaba vannak Te meg meg NO maradtal es szokatlan!

Csupan ennyi.

2016. szept. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Ó, utolsó, nem tetszik, hogy nem perverzkedhetsz, nézelődhetsz, te féreg?
2016. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

7!


Ugye nem baj hogy mostantol tobbet gondolok anyadra...!

Az ilyen patkanyok miatt hordanak ferfi ruhat a nok mert nem batoritjak a noiessegre hanem lebeszelik rola oket!

Te elvetemult ! Az miert baj ha egy no NO akar lenni?

2016. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Meg a 4-es !

A harisnya undorito egy non????

Mennyi beteg allat....

2016. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, és én is nő vagyok. Igen, szerintem undorító. Mi haszna van? Semmi az égvilágon, viszont könnyen szakad, nekem viszket is sokszor, ha azt veszek fel. Kényelmetlen is.
2016. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!