Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves lányok, amikor úgy...

Kedves lányok, amikor úgy öltöztök fel ilyen meleg időben, hogy pl. a rövid fehér szoknyátokon átlátszik a bugyitok, az mennyiben történik annak érdekében, hogy a figyelmünket a feneketekre irányítsátok?

Figyelt kérdés
Ma már sokadszorra találkoztam ezzel a jelenséggel az egyetemen, és nem tudom, mennyire szándékos dolog ez a részetekről. Köszönöm a válaszokat!:) 20/F

2014. máj. 19. 22:00
 1/7 anonim válasza:
Ez a kérdés már bennem is felmerült párszor, de szerintem van benne részükről valami szándékosság. Legalábbis Ők tagadják, de választ nem tudnak rá adni, hogy akkor miért... De azért én is kíváncsi lennék egy lány őszinte válaszára! 19/F
2014. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én mondjuk igy nem igazán szoktam öltözni, én sokkal jobban szeretem ha a mellemre irányul a figyelem

ennek nálam több oka is van

pl. h ha tudom h felszedtem pár kilot akkor azt akarom h még véletlenül se tünjön fel senkinek hanem inkább másra terelödjön az embere ktekintete

2014. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem olyan nehéz ez a kérdés...

azt akarják hogy megnézzék őket a fiúk, ennyi a titok

2014. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Aiji válasza:
Én nem hordok szoknyát kivéve ünnepségeken és nyáron 40fokba is csak térdgatyát veszek fel.... szóval nem tudom hogy mit éreznek ilyenkor azok/ezek a lányok :) Lehet hogy tényleg figyelem felkeltés az egész vagy lehet hogy csak szimplán tömeggyártmány az illető vagy esetleg *suttog* utcalány
2014. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan fehér szoknyám nincs, de van olyan streccs rövidnadrágom, ami áttetsző, és nyáron szoktam hordani.


Igen, őszintén szólva van benne egy kis figyelemhajhászat, de mivel azt nem látom, hogy a hátam mögött merre néznek a férfiak, inkább csak engem tesz magabiztosabbá. A fenekem azon kevés részeim egyike, amit szeretek, és nem bánom, ha jobban kirajzolódik a formája.


24/N

2014. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*sztreccs
2014. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tartom magam túlságosan szépnek, ezért próbálom inkább az alakomra terelni a figyelmet anélkül hogy ribisnek,vagy túl kihívónak tűnnék.
2014. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!