Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti mennyiért vesztek...

Lányok, ti mennyiért vesztek kötött pulóvert, kardigánt?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon vásároltam még egyedül, most találtam egy kötött kardigánt 6000-ért meg pulcsit 7000-ért amit meg szeretnék venni, de anyukám azt mondta nem éri meg ennyiért. Saját pénzemből venném csak elbizonytalanodtam hogy tényleg soknak számít és nem akarom elpazarolni a zsebpénzem. Ti mennyért vesztek ilyesmiket?

2016. szept. 18. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát minőségtől függ hogy megéri e.Honnan vennéd?Én mondjuk ennyiért nem vennék egy kardigánt a H&M-ben olcsóbban is van.
2016. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 ezernél többet nem vagyok hajlandó adni értük. Egyébként nem olyan sok a 6-7 ezer. Attól is függ, milyen minőség meg mennyi pénzed van.
2016. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kardigánt az Orsayban láttam, a pulcsi meg H&M. Hát nincs sok pénzem de nagyon tetszenek:D
2016. szept. 18. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, miből van. Ha gyapjú vagy kasmír-gyapjú keverék, akkor megéri (ez valószínűtlen eset, mert az ára 15000+ ft lenne). Ha a címkén a viszkóz, poliakril vagy egyéb műszálat látsz pamuttal keverve, akkor anyukádnak van igaza. Ezek szezon után 1-2 ezer forintért lesznek megvásárolhatók.
2016. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Max 3000-ért szezon végi kiárusításon vagy Hádában.
2016. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a C&A-ban szoktam venni kötött pulcsit max 4000-rért, leárazáskor van hogy 2000 -ért vettem.
2016. szept. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BulmaSwan ***** válasza:
Én is max. 4000Ft-ot szánok ilyenre.
2016. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát oké hogy leárazáskor olcsó de nekem most kell mert most jön a hidegebb idő. Végül az egyiket vettem csak meg. Az anyaga kevert, akril meg poliészter, lehet hamar tönkre megy de amúgysem hordok semmit sokáig, meg lehet még növök is kicsit. A gyapjút amúgy nem szeretem mert iszonyatosan szúr, meg olyan bolyhos az anyag vagy nem tudom minek nevezzem. A kasmírt nem ismerem.
2016. szept. 21. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!