Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az Adidas "divatsztár" cipő...

Az Adidas "divatsztár" cipő meddig lesz még menő szerintetek?

Figyelt kérdés
illetve az airmax
2016. szept. 20. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
sose hallottam róla, szóval kicsit még gyúrnia kell arra, hogy menő legyen...
2016. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
adidas superstar a pontos neve, és biztos vagyok benne hogy neked is van ilyened :D
2016. szept. 20. 20:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Az airmax szerintem már nem menő, a superstar is kezd kimenni a divatból mivel mindenkinek kb úgy néz már ki a lábán mint amit a kutya szájából rángattak elő.Az új divat egyébként a New Balance lesz.A tinik körében 100%. Még nem tudom mi annak a fajtának a pontos neve csak hogy New Balance vagy milyen márka és a bordó illetve az a pasztell zöld lesz a menő.Amúgy nekem egyik sem volt a supestar egyáltalán nem tetszik, a nike sem annyira hogy én hordjam...Én az elegánsabb cipőket szeretem de az igazság tényleg az hogy mindig van valami divat amitől egy ember vagy menő lesz vagy nem de ha van neki az adott cucc akkor nagy valószínűséggel igen.A New Balance(nem tudom egybe vagy külön kell e írni még nem néztem utána nagyon) egyébként tetszik főleg bordóban...hátha nem jönnek be számításaim(mindig bejönnek 99%) és vehetek magamnak olyat.Mivel ha mindenkinek olyan lesz akkor ilyenem sem lesz mert szánalmasnak tartom a dolgot.:)16/L
2016. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Haha jó kérdés én már 5 évvel ezelőtt is Superstart hordtam :D
2016. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicces, hogy 16 éve kaptam az első Superstaromat anyukámtól. Akkor még itthon szinte azt sem tudták, hogy létezik. Nem is volt egyszerű beszerezni. Most 29 éves vagyok, és azóta is hordok ilyen cipőt. Mert imádom. Legutóbbit egy éve vettem. Elhihetitek, hogy nem a tinilányok miatt hordom. ;)
2016. szept. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy a divatcipoket hamisítják, lásd airmax, így már lassan nem érdemes eredetit venni úgyis kamunak nézik
2016. szept. 21. 07:23
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: ez igaz lehet az Airmaxra, de a Superstar annyira azért nem drága hogy ne lehessen megfizetni.
2016. szept. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de bírom, amikor valaki annyira egyedi akar lenni, hogy "csakazértse" vesz meg egy cipőt ami tetszik neki, mert másnak is van. Mi van akkor? Ha annyira egyedi az illető, ezt másban is ki tudja fejezni. Értem, hogy tömeg cucc lesz, hamisítják, stb., de akit tényleg érdekel meg benne van a témában, első ránézésre megmondja, hogy eredeti-e vagy sem. Meg egyébként is, mi van abban, hogy a másik levágja-e, hogy jól lehúztad anyuékat érte avagy sem?


A kérdésre válaszolva: Az Airmax már nem igazán menő, már csak azok hordják, akik megvették jó pénzért és sajnálnák a szekrény aljába száműzni, vagy tényleg tetszik nekik. A superstar pedig nem tudom, majd ha jön egy új.

2016. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Superstar a 80-as évek óta (RunDMC) menő, és mindig is az lesz. Lehet, hogy néha kevesebben hordják, majd egy időszakban többen, de mindig menő marad. Olyan, mint a Ray Ban szemüveg vagy a Levi's farmer.
2016. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17 eves srac vagyok es azert hordok superstart mert tetszik es ezt egy kis "tisztelet" kifejezesenek erzem a RUN DMC fele ami nelkul nem hogy a hiphop, de a pop zene sem tartana itt.
2016. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!