Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki kabátot venni reggel?

Ciki kabátot venni reggel?

Figyelt kérdés
Hajnalban indulok dolgozni és a pulcsi már kevésnek bizonyult ma reggel. Ciki ha felveszek egy vastagabb átmeneti kabátot? Nem téli kabát de nem is kifejezetten vékony darab. Senkin nem láttam még olyasmit.
2016. szept. 21. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Már tényleg lehűlt a levegő. Hazafelé ha meleged lesz benne, nem húzod fel. De reggel hideg van. :)
2016. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jól van köszi a választ :)
2016. szept. 21. 15:49
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Ezt az értelmes kérdést. Igen, ciki, járjál strandpapucsban és pólóban dolgozni.
2016. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értelmes kérdés... Értelmes választ adtál rá ha már itt tartunk.
2016. szept. 21. 16:11
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Illett a kérdéshez.
2016. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

2016-ban ciki fázni, nem tudtad?O.o

"Viccet" félretéve... Mégis miért lenne ciki kabátot viselni, ha egyszer fázol? Attól hogy nem látsz máson, még felveheted, ha úgy érzed szükséged van rá. Én pl van mikor novemberben kesztyűt vettem fel mikor valaki még vékonyka bőrkabátban járkált.

2016. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Én ezen a héten minden reggel csak őszi kabáttal indultam suliba. És sokszor délután is fázok, mikor hazafelé megyek.
2016. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki. Én minap 6-ra mentem diákmelóba, de nem volt még nyitva a kapu, így 20 percet ácsorogtam a szélben kint. Jövő héten simán fel fogom venni a vastagabb kabátot.
2016. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én a legtöbb emberen már láttam kabátot. sőt, volt aki télikabátban volt. :D
2016. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#1. válaszoló vagyok. :)

Kedves CITROMOST nevű felhasználó!

Ha nem tudnád, ez egy olyan oldal, amelynek a nevében is benne van, hogy "amit máshol nem mert el, itt megteheted! " szerintem a kérdező nem törte be a fejedet a kérdésével, ha nem találod értelmesnek a kérdést, nem muszáj válaszolni. Üdv. :)

(elnézést kérek a kérdezőtől, de ezt muszáj volt leírni :) )

2016. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!