Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma reggel láttam egy nőt...

Ma reggel láttam egy nőt bőrkesztyűben és rövid bundában autóba szállni. Ennyire nem volt hideg. Nem túlzás egy kicsit?

Figyelt kérdés

2016. szept. 22. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki így jó, téged miért zavar? Én már most 5 takaróval alszom, vastag pizsomában, pulóverben.


Én sajnos ilyen fázós vagyok. Épp elég baj ez nekem.


Nyáron meg én furcsállom, hogy mindenki szenved, mikor én remekül elvagyok még 34 °C-ban.


Nem vagyunk egyformák, nem kell folyton a másikkal foglalkozni.

2016. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is fázós vagyok, a kezem meg különösen hamar lefagy. Ha melege lenne nyilván levenné.
2016. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem is egy kicsit túlzás, nálunk reggel kb 8-9 fok volt, tehát annyira nem volt hideg. Gondolom az illető már nem tudott hogy felvágni.
2016. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem ismerjük a nőt, szóval lehet hogy csak simán fázós. Ismerek több embert, akik már 2 pulóverben meg csizmában vannak amikor én pólóban és tornacipőben tolom. Nekem a kezem-lábam-nyakam fázós, szóval ha van egy meleg cipőm, sálam és kesztyűm, akkor egy egész vékony kabát is elég. Nyáron viszont 25 fok fölött meghalok.
2016. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzás, maximum csak azért, mert a bundát kevesen engedhetnek meg maguknak. Rajtam pl ma [link] ilyen kabát volt.
2016. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Reggel egyetemre menet sok mindent megadtam volna egy sapkáért meg egy kesztyűért... Mondjuk északi országban élek, itt hidegebb van. A barátom meg sétált mellettem egy vékony rövidnadrágban. :)
2016. szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy neked nem volt hideg, ő még fázhatott. Én reggel 6-kor jöttem hazafelé, de úgy reszkettem a buszmegállóban hogy az emberek néztek, hogy mégis mibajom van. Borzasztóan fázós vagyok, hirtelen jött a hideg, nem tudott még a szervezetem átállni téli üzemmódba és valószínűleg nem én vagyok az egyetlen ember, aki kesztyűért imádkozik mostanában...
2016. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kesztyű azért nem kellett, de bokacsizmát, és vastag kabátot felvettem. [link]
2016. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ő dolga, nem?
2016. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es csak nem Te voltál az??:))))
2016. okt. 7. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!