Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Homokóra testalkattal mire...

Homokóra testalkattal mire kellene figyelni?

Figyelt kérdés
Mi az, ami abszolut nem elonyos?
2016. szept. 22. 15:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
76%
Ha ruhákra gondoltál, azok a darabok, amik nem szűkített derekúak könnyen "hordót" tudnak csinálni a homokórából. A pólók, pulóverek, kabátok, stb. jobb ha testhez állók, ha csak nem vagy nagyon vékony, a fiúsabb fazonok nem fognak jól állni ezzel az alkattal. Tudom, mert nekem is homokóra alakom van. ;)
2016. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha van rajtad ruha 👗 mindegy milye ha nincs rajtad sokkal szebb
2016. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hat nagyon vekony vagyok, nem talaltak meg fel azt a ruhadarabot, ami belolem hordot csinal... max oszlopot :D

Ruhakra gondoltam, igen.

2016. szept. 22. 15:40
 4/13 Andizsuzsi ***** válasza:
nagyon vékony homokóra? Az milyen?
2016. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

82-58-84

170cm 40kg

(Nem vagyok beteg, nincs testkepzavarom. Genetika. Jartam orvosnal eleg sokat, rendben vagyok.)

2016. szept. 22. 16:24
 6/13 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

Bocsanat, rosszul irtam a centiket. Ez is en voltam.

2016. szept. 22. 16:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Már volt itt reklámozni a 40 kilóját.
2016. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, 157 centi vagyok, A BMI szerint 46 kilóig mehetek le, ami még nem alacsony.


Ehhez meg ekkora mell... ne haragudj, nő vagyok, nem perverz, de ezt kép nélkül nem hiszem el. A mell zsír. Minden zsírod a melleden van? Ezek kitalált számok, vagy Victoria Beckham vagy régebben - egy fogpiszka műcicivel.


Plusz ez a sok kérdés - szerintem troll vagy.

2016. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vagy fiú. Annál érthető lenne, hogy nem ismeri a méreteket.
2016. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hat nem muszaj elhinni, de igy van es nincsen mu mellem. Az elozo kerdesnel mertem le magamat. Nagymamam is magahoz kepest hatalmas mellekkel rendelkezett, megis fogpiszkalo volt. A verkepem, hormonjaim rendben vannak, a testzsirszazalekom az orvos szerint tokeletes. Voltam en mar mindenfele vizsgalaton a gasztroenteorologiatol kezdve a neurologiaig mindenhol. Mindig minden negativ.

Nem akartam en evvel senkit megbantani, bocsanatot kerek, ha megis sikerult. Nem hiszem, hogy ezert le kellene tamadni. Miert hazudnek idegeneknek? Vekony csontu vagyok, nem nezek ki olyan borzalmasan, mint gondoljatok. Meg meg fiatal vagyok, egy idosebbnek joval rosszabbul all. Nem kell ezen mergelodni, mindenki ugy jo, ahogy van. Egy 80 kilos no is ugyanolyan csinos meg szep lehet, mint egy sovany lany. Nincs ezzel semmi gond, sokfelek vagyunk. Ez a szep az eletben, a biologiaban. Minden ember egy csoda... tarthatnek kis eloadast, de nem fogok. Csak gondoljatok bele, hogy milyen gyonyoru dolog egy elo szervezet. Dobog a szive, jar az agya, a perisztaltika... ahogy ez etelbol energiat csinal... ra tudtok csodalkozni ilyen "apro" dolgokra? Ha nem, akkor elobb magatokban keressetek a hibat, ne masban. Minden ember fele legalabb egy minimalis szintu szeretettel forduljatok. Nem jo megkeseredettnek lenni. Ti is boldogabbak lesztek es a korulottete elok is. :)

2016. szept. 22. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!