Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire kenyelmes a Nike Air...

Mennyire kenyelmes a Nike Air Huarache?

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég jó, mert könnyű. Kényelmes is, mert elég puha a talpa. Azon persze lehet vitatkozni, hogy mennyire néz ki esztétikusan. Valami nagyon könnyű, zárt szandálhoz tudnám hasonlítani az érzést, amikor felveszed, csak persze ez egy zárt cipő.
2016. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vayne válasza:
100%
Nekem nagyon kényelmetlen. 35-36-os a lábam, a cipő 36-os, de iszonyatosan nyomja a lábam, ha néha-néha felveszem, alig várom, hogy végre levehessem. Olyan érzés, mint ha satuban lenne az egész lábam. Első látásra beleszerettem, és mikor próbáltam, kényelmesnek is tűnt, olyan légiesen könnyűnek. Talán csak pár hétig hordtam, az utóbbi 1 évben meg 1 kezemen meg tudom számolni, hány alkalommal volt a lábamon. Még egy cipőm sem volt ami 2 év után újszerű állapotban lenne...sajnálom, mert nekem ez egy kifejezetten drága cipő.
2018. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

35-36 a lábam, szintén 36-ot vettem, borzalmasan fáj benne a talpam, sarkam, bokám, konkrétan használhatatlan.

Pedig a cél az volt, hogy álló munkához minél kényelmesebb cipőt találjak, mindenki dícsérte, hát szépen kidobtam az ablakon a 35ezret.

Sajnálom, mert tetszik is, de valószínűleg sokkal rosszabb áron, vadi új állapotban kell majd eladnom, mert kb egyszer tudtam felvenni.

2018. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!