Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek rajtam (srácon)...

Szerintetek rajtam (srácon) hogy állna ez a sapka?

Figyelt kérdés

Sztem mostanság jött ójra divatba, bár nem sok emberen láttam pár celeben kívül.

Kockás vagy sima? A sima drágább:)

[link]

[link]


(Anyám szerint a kockás öreguras...)


2010. ápr. 23. 22:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Barna bőröm van, és a hajam is barna, csak hogy eltudjatok képzelni...
2010. ápr. 23. 22:37
 2/10 anonim ***** válasza:
ha olyan a stílusod,hogy elbírja ezt a sapit, akkor szerintem nyugodtan. bár annyi biztos, hogy kicsit öreguras, de nekem bejön, hogyha megfelelő öltözettel hordják, tehát nem tornacsukával, csőnacival és kapucnis felsővel. :)
2010. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

sztem ezeket a sapikat ebben a jó időben bármivel lehet hordani, dszeki, kabát, poló ing stb...


pár kép:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. ápr. 23. 22:59
 4/10 anonim ***** válasza:
mondjuk az utolsó kép elég béna, de a többi nagyon tetszik. csak a megfelelő cuccot kell hozzá felvenni szerintem és akkor nagyon vagány lesz.
2010. ápr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondom én hogy jó lesz ez, csak nemtom hogy a kockás jól fog-e állni...mármint kezd visszajönni a divatba, kárómintás ingek, pulcsik stb...meg ugye ez csak 2990Ft.
2010. ápr. 23. 23:25
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem a kockás sapit egy sima inggel vagy pólóval vedd fel, mert ha kevered a mintákat, az elég béna tud lenni.
2010. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mármint ha kockás a sapka, mellé kockás a poló vagy a pulcsi, vagy az ing, netán még a gatya is, az már túl sok lenne...


De amúgy a kockás egy sima szürke vagy kék, esetleg sötét fekete polóval, farmerrel jó lehet nem?

2010. ápr. 24. 00:29
 8/10 anonim ***** válasza:
igen, egy sima pólóval vagy pulcsival nagyon jól nézhet ki. majd lőhetnél egy képet, hogy hogyan képzeled el hordani,mert kíváncsivá tettél :)
2010. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

anyudnak igaza van.:D

inkább a sima.:D:DD

2010. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik,szerintem hord nyugodtan.sajnos nem láttam még senkin,pedig jól néz ki.szerintem jobb,ha egy kicsit sportosabban öltözöl hozzá,úgy nem lesz golfozós öreguras.:)

17/L

2010. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!