Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van még olyan iskola, ahol...

Van még olyan iskola, ahol fiúknak tesiórán a hagyományos tornaöltözetet kell hordani mint régen? (Fehér atlétát tornanadrággal)

Figyelt kérdés

2010. ápr. 24. 09:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Általános iskolák többségében még így van.
2010. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%

mint "RÉGEN"? :S úristen, ilyen öreg vagyok? :D Nálunk még így volt, lányoknak meg tornaruha

19L

2010. ápr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%

nállunk így van 13/l egyébként...

Ha valakin pl. zöld nadrág van akk 20 gugolás...:/

2010. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Melyik suliba jártok?


Ja,nálunk fekvőtámasz van,ha nem az előírt felszerelésben jövünk órára.Egyszer előfordult,azóta nem hiányzik a cuccom.:)

2010. ápr. 24. 10:18
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk a sötét feszes sport gatya volt kötelező lányoknak, meg mindenkinek a sulis egyen tornapóló vagy fehér, minta nélküli póló. De aztán egyik lány sem volt hajlandó cicanaci filíngű izét hordani, így mindenki mindig melegítőben, meg pólóban volt, fiúk meg focimezben:D nem értem, hogy minek a szerelést megszabni pl. színben meg ilyenek, a lényeg, hogy mozogjunk, nem?
2010. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
Vay Ádám Gimnázium, kék rövidgatya, fehér vág emblémás póló, fiúknak lányoknak egyaránt, ha valami nem megfelelő, 3kör békaügetés.
2010. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
nekünk fehér sulis tornapolo fekete nacival. ha nincs cuccod megbas.z a tanár :D 16l
2010. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

nálunk nincs.:D

én sem értem.az én bajom,ha nem tudom kimosni a pólót nem?

mondjuk azért nálunk is nézik a felszerelést,de csak azt,hogy a póló fehér legyen meg a zokni.[bár csak akkor nézni a tanár,ha olyanja van.:D]

ha vállalom a felelőőséget,akkor akár luis vuitton pólóba is futhatok vagy tesizhetek a szabadban,legfeljebb ha saras lesz v vmi akkor repült pár ezrem az ablakon.[mondjuk sosem vennék luis vuitton-t:Dmármint tesire nem:D]

13/L

2010. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nálunk gimiben elviekben lányoknak fehér póló + sötét melegítő, de gyakorlatban volt, aki világoskék, vagy piros nadrágban volt, meg fekete pólóban, de nem szóltak érte semmit. Meg elvileg sima fekete v fehér tornacipő, gyakorlatilag mindenki sportcipőt viselt :) Fiúk közül volt, aki fehér atlétát hordott, volt, aki fehér pólót,de volt hogy valaki fekete pólóban volt, de ez főként amikor kint tesi volt. Ja és ők is sportcipőt hordtak. Nálunk ezt nem vették komolyan a gimiben.


Áltsuli alsóban még nagyon komolyan vették, lányoknak kék tornaruha, fiúknak fehér atléta+kék tornanadrág, és csak fehér tornacipő lehetett.


Aztán felsőben fiúknak sötét rövid, lányoknak sötét hosszúnadrág, felülre mindenkinek fehér póló, fiúknak esetleg atléta, de szigorúan vették a dolgot. Mondjuk büntetés nem járt érte, csak szóltak (elég keményen).

2010. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Piros gatya-fehér póló van nekünk :)

14L

2010. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!