Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kérek szépen ötleteket! Minek...

Kérek szépen ötleteket! Minek öltözzek bolondballagáson?

Figyelt kérdés
29-én lesz a középiskolai bolondballagásom, és nincs ötletem, minek öltözzek? valami nem túl szokványosat szeretnék, ami ötletes és viszonylag könnyen megvalósítható. ja, és lány vagyok. segítsetek:)
2010. ápr. 24. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
óvodás, pizsamás banán,boszorkány, mesefigura, piroska,ápolónő,pincérnő,varázsló, cowgirl, egér,macska, rendőrnő, bohóc, cigánylány, táncosnő.vagy nép viseletbe
2010. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én anno alkoholista öregembernek öltöztem, legjobb barátnőm meg takarítónőnek kegyetlen szerelésbe, ill volt egy lányunk, ő oltári jó prostinak öltözött. nagyon nagy volt. az egyik srác kisbaba volt(pelenka, cumi, minden), volt aki a fűrész filből annak a bábunak öltözött be. volt vattacukor, ő a ruhájára rengeteg vattát ragasztott. a másik ötletem az volt, hogy elmegyek egy turiba és megveszem a legízléstelenebb, legundorítóbb estélyi szerűséget, fehér vattából csinálok rizsporos parókát(valami kalapra ragasztom és teleszórom rizzsel) és lecsúszott francia udvarhölgy vagy kiszel tünde leszek. végül lett feleségem, így öregember lettem.
2010. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lady gaga:D

vagy vmilyen kislányos cucc:)

sok sikert:)

2010. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!