Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
Fiú vok, 6. osztályos és az osztályból csak én, meg pár haverom hord bugyit (fecskét) a többiek pedig boxert. Ti ajánljátok a boxert, hogy próbáljam ki (még nem próbáltam ki soha), a válaszokat előre is köszi. :)

2016. okt. 1. 15:13
 1/5 2*Sü ***** válasza:

Célszerű a ciki/menő kategóriákat elfelejteni, és helyettük a helyes/helytelen, hasznos/káros, jó/rossz fogalmak alapján dönteni. A fecske se nem helytelen, se nem káros, nem haszontalan, nem árt senkinek, nem jobban, mint a boxer, tehát vállalható.


Ciki az, amit te annak tartasz. Ha valamit nem tartasz annak, akkor akkor is felvállalod, ha mások ezért megszólnak. Ha valamit annak tartasz, akkor is annak fogod tartani, ha más nem gondol ilyenre, nem tesz megjegyzést.


Én 25 évesen is fecskét hordtam. A boxer elsőre fura érzés volt, de hamar meg lehet szokni, és sok szempontból kényelmesebb is, egészségesebb is mint a fecske. (Bizonyos esetekben azért a fecske a praktikusabb.)

2016. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én most vagyok hetedikes, emlékszem, tavaly gyakran hordtam fecskét. Nem ciki. Kérd meg a szüleidet, hogy vegyenek neked egyet:

-Anya/Apa, figyelj, nálunk az évfolyamon szinte mindenki boxert hord, nem fecskét. Cikinek érzem, hogy én még mindig fecskét hordok.

Én is így kaptam boxert először, biztos, hogy meg fogják érteni! Sok szerencsét!!

13/F

2016. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Cikinek nm ciki... Csak már kissé egészségtelen mivel ilyenkór màr benne vagy a nemi érésbe
2016. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 5-és vagyok. Nálunk mindenki fecskét hord. Egy fiú van, aki boxert, meg kérdeztük, miért, de nem tudta.azt mondta,azt vettek neki. De nem kényelmes neki. Bátyám 7-es. Az ő osztályában állítólag már 4-en 5-en is hordanak boxert. 12 éves fiú vagyok :)
2016. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Elöször 5 évest írtál.
2017. márc. 4. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!