Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy átlagos kinézetű 30...

Ha egy átlagos kinézetű 30 éves srác a szokásos farmer póló/ lezser ing viselet mellett, időnként az alábbi kombókat veszi fel munkába vagy fősulira, az röhejes, kirívó, b*zis, szexi vagy normális?

Figyelt kérdés

1. ing+pulcsi szövetnadrággal

2. farmer+ing+nyakkendő+öltönymellény+bőrdzseki

3. farmer+feltűrt ing+nyakkendő

4. farmer+ing+öltönymellény

5. farmer+ing+zakó

6. ing+ 2 részes öltöny


Nem vagyok se meleg, se vasalthajú divatmajom. Csak lenne egy konzervatívabb stílusom, amit nem tudom, hogy időnként vállalhatok-e. Köszi a válaszokat! ;)


2016. ápr. 20. 11:01
1 2
 1/13 elwera ***** válasza:

A nyakkendő szerintem felesleges és kényelmetlen.

A többi rendben van.

2016. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még hányszor?
2016. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2 miután rájöttem, hogy a divat kategóriában nem fogok komoly emberektől használható véleményt kapni, feltettem újra az emberek kategóriában. :)

Mint láthatod, itt van, aki tud érdemleges véleményt írni, nem csak b*zizni és alázni másokat

2016. ápr. 20. 11:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Az első és utolsó túl hivatalos. 2. esetnél a nyakkendő+ mellény? Nem. 3.+5. ok. 4. elmegy, nekem a mellény furcsa.
2016. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1. jujj

2. bőrdzseki nyakkendővel, mellénnyel??? Csak simán rádszakadt a szekrény, igaz?

3. oké

4. oké (bár nekem nem tetszik a mellény)

5. oké

6. oké


Miért ne vállalhatnál más stílust?

Én vmikor farmerben, melegítőfelsőben, edzőcipőben, alig sminkkel, csak egy órával megyek a gyerekemért oviba, máskor meg magassarkú, farmer, csinibb bőrdzseki, több smink, több ékszer.

Amihez kedvem van. :)

2016. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

De ez akkor is... láttam azt, aki lebvzizott, de komolyan, az ő véleménye ugyanolyan nevetséges, mint bárkié. Azt hordd, ami tetszik, úgy, ahogy akarod.


Nem felmosórongyot akarsz a fejedre tekerni.

(Egyébként a kérdésedben megadod a bvzisat, mint opciót.)

2016. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Huh, köszi a válaszokat! remélem, lesznek még újak is.


kedves #5

a 2. számú kombót egy filmben láttam,

[link]

és mivel hasonló típus vagyok, szerintem nekem is jól állna, van is mindenem hozzá, csak egyszerre nem merem felvenni... :D

2016. ápr. 20. 16:58
 8/13 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Megnéztem, nem tetszik, de ez ne tartson vissza. Hordd, ha gondolod. Nemborzadnék el, ha meglátnálak, csak szimplán nem jön be.

2016. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mind röhejes, mert cipő is kéne hozzá.
2016. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha-ha, igazad van :D no de zkni se árt! :) ment a like
2016. ápr. 20. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!