Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem baj ha noi farmert veszek...

Nem baj ha noi farmert veszek ferfi helyett? Mert az olcsobb es jobban nyulik amitol kenyelmesebb.

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 08:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/118 anonim ***** válasza:

#87 hordanék én női acélbetétest... a probléma hogy M.o-n ilyet nem nagyon találsz, az összes többi cipő meg vagy kényelmetlen vagy sportcipő, olyat ami egyik se szökőévente találok egyet. mert egy bakancsot lehet uniszexre gyártani, de egyébként nadrágot is, de ami öltözetet én mondtam annak az összes része kifejezetten női, míg a fekete pulcsi, fehér ing (vagy nő esetében egyszerű blúz, valamelyik már ingnek néz ki) és bőrkabát nem annyira egyértelműen férfi viselet.

De egyébként felőlem strasszos női csípőfarmert is felvehetsz ha ez a szíved vágya, de ha megteszed legalább legyen annyi gerinced hogy a többi más neműeknek való (vagy uniszex, ami nem azt jelenti hogy férfi, hanem hogy mindkét nemre alkalmas) ruhát viselőt ne köpd már le, ez olyan mintha felvennék egy köldökig kivágott felsőt és hangoztatnám mekkora mocskos lotyó minden nő aki mutogatja magát miközben azon is kiakadnék ha egy pasi rá mer nézni a mellemre.

2016. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/118 anonim ***** válasza:
58%

,,A nők szinte mindent átvettek a férfiaktól, még a szexualitásban is felcsatolnak egy műpéniszt, hogy a párja le tudja szopni. "


Arról nem a nő tehet hogy sok férfinek az az igénye hogy f..zt szopjon és seggbe dugja a nő...


Kompressziós harisnya pedig elég ritka esetben kell... és ott is inkább 1 lábas megoldások vannak, ha már 2 az elég gáz mert általában ez mozgássérülteknek kell...

2016. okt. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/118 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy meg igaza van a az előttem szólónak...

Itt háborogsz hogy jajj szegény te, de egy nő acélbetétesben szerinted nem nő, de te női farmerben aztán férfi vagy.

A kettős mérce amiatt rinyálsz itt is itt van.

2016. okt. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/118 A kérdező kommentje:

Egy cipo nem lehet uniszex mert ha epp esszel vegiggondoljuk a ferfiak nem labmerete hanem a sarokszelessege erosebb mint egy noe!!

Tehat ezert nem hinnem, hogy kenyelmes lenne mindket nem szamara!

Amit elottem mondtak abban nagy igazsag van , azert lehet egy ing egy borkabat stb. Noi is mert a nok lenyultak mar szinte az egesz ferfi ruhatarat!!!

Igy nehez azt mondanom, hogy "ferfi" ruha van rajtam mert a tolvaj nokon is megtalalhato!!!

2016. okt. 11. 07:53
 95/118 anonim ***** válasza:

#92 nem a férfinak van igénye rá, hanem a lezbi partnerének, ugyanis sokan lezbik, divat lezbinek lenni de ha kell nekik a fa*z, pótolják egy művel. Aki meg búza, az kösse fel magát ugye, mint férfi?

De gondolom nem jön le miről beszélek, a nőknek bármit lehet, a férfi meg maradjon férfi.

2016. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/118 A kérdező kommentje:

92-es Te szerencsetlen!

Allo munkarol nem hallottal?

Azert nem kell mozgasserultnek lennie az embernek hogy kompresszios harisnyat hordjon, eleg ha esztergalyos!!

Mondjuk az egyetemen ezt nem oktatjak!

Es hat igen haborgok mert O is nonek erzi magat ferfi acelbetetes bakancsba akkor En is a noi farmerban!

Es el is tunik a kettosmerce...

2016. okt. 11. 11:39
 97/118 anonim ***** válasza:

Nem csak álló munkához, hanem főleg ülő munkákra és visszeres lábra van a kompressziós harisnya, vagy ilyen célra kifejlesztett speciális harisnya. Ugye tudod, hogy sok férfi ül fél, vagy egész nap is, és nekik is lehet keringést serkentő harisnyát hordani? Nem a kimondott orvosi vényre kiírt harisnyáról beszélek, hanem funkcionális rossmanba is lehet kapni Bellinda harisnya:

[link]

2016. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/118 A kérdező kommentje:

Jo a link bajtarsam , de latod! Itt is egy no van a kepen!!

En azt vonom le hogy csak rohadjon meg az osszes ferfi az egezsegevel vagy betegsegevel ahol van!

Mintha tiltva lenne ezt a funkcionalis harisnyat ferfi keppel ellatni !

Es erdekes ilyenkor nem beszelunk uniszexrol...

2016. okt. 11. 12:48
 99/118 anonim ***** válasza:
Csupán formaiságból, esztétikai okból vannak a harisnyák női lábbal fotózva, attól bárki hordhatja.
2016. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/118 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező,neked komoly kisebbségi komplexusod van.Azt javaslom,hogy fordulj az önértékelési problémáiddal szakemberhez,ahelyett,hogy a csúnya nőket hibáztatod mindenért.

Ez már régen nem a kettős mércéről szól,hanem arról,hogy mindent kitalálsz,csak hogy bebizonyítsd,hogy a nők hogyan teszik tönkre az életed...

Ha már te is személyeskedtél,akkor most én is elmondom,hogy remélem nem akarsz gyereket,ezzel a fajta gondolkodásmóddal egy életre lelki nyomorékká lehet tenni egy lánygyereket.

2016. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!