Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem baj ha noi farmert veszek...

Nem baj ha noi farmert veszek ferfi helyett? Mert az olcsobb es jobban nyulik amitol kenyelmesebb.

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 08:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/118 A kérdező kommentje:

Nem lehet hogy azert neznek le Teged mert te is siman hordasz ferfi ingeket???

Talan ha mar no Vagy akkor ugy kene oltoznod es talan tisztelnenek!

Egy bohocot nehez....

2016. okt. 5. 15:56
 52/118 anonim ***** válasza:
94%

Tudod mit kérdező,te vagy az egyik legundorítóbb ember,akivel itt találkoztam.

Nem tudom minek akarsz te a társadalomtól("sok buta paraszt"-tól) elfogadást kicsikarni,amikor te sz*rsz mindenkire csak neked legyen jó és csak te mondhass másnak bántót(ugyanúgy a kettős mércét alkalmazva:"Egy bohocot nehez"),de rád ne lehessen semmit mondani,mert az már kettős mérce

Semmivel nem vagy különb,mint azok,akik téged bántottak,sőt sokkal rosszabb vagy,mert ők lehet,hogy nem fogják fel a szavaik/tetteik súlyát,te viszont nagyon jól tudod,hogy milyen a mérleg rossz oldalán lenni és tudatosan akarsz más embereknek ugyanolyan vagy rosszabb szenvedést okozni.Ennél már nincs lejjebb,gratulálok.

(és ez most teljesen független attól,hogy te mit akarsz hordani,ez az undorító megnyilvánulásaidnak szól)

2016. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/118 A kérdező kommentje:

De fent hordjuk az orrunkat kislany!

Ugy latom beletapintottam a lenyegbe...

Latod! Ilyen az amikor visszalonek! Az is tud fajni nem csak az mikor Te losz masokra!

Most legalabb Te is erzed mirol beszeltem idaig, es hat eleg soka esett le...

2016. okt. 5. 17:36
 54/118 anonim ***** válasza:
94%

Édesem,ezzel csak az a baj,hogy én senkit nem bántottam még az öltözködése vagy a külseje miatt.Sőt én abszolút támogató választ írtam neked is,és ezt a való életben is fel szoktam vállalni,hogyha ilyen jellegű konfliktus lépne fel.

Nem fogod fel,hogy folyamatosan olyan embereket bántasz a kommentjeiddel,akik neked semmit nem ártottak?

2016. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/118 anonim ***** válasza:
91%

Olyan beképzelt a kis meleg kérdező hogy lassan egy galaxis kering az egója körül... Lehet hogy még melegséggel is te látod majd el:)


Senkit nem érdekel a szenvedésed. Vagy ne hordj női ruhát, vagy fogd be és tűrd el mások véleményét:) A nudisták is eltűrik, te is tedd ezt.

2016. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/118 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértünk akkor 64%, tetszik a véleményed és igaz is, igazából az fiatal kamasz korosztály és pár felnőtt szokott fanyalogni és hisztériázni, mert lejött a tojáshéj a seggükről, beindultak a hormonok és elő szeretettel okoskodnak, beképzelve mindent fikáznak és kinevetnek ami nem az ő világuk, ez igaz néhány felnőttre is. De ha vki akár a hátam mögött, itt, akár szemtől szembe kritizál, az számítson rá ezután is, hogy nem hagyom szó nélkül.
2016. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/118 A kérdező kommentje:

55-os!

Ha En meleg vagyok, akkor a fiuruhat hordo pitcsak is a linkemben ugye?

Mert valahogy mindeg ide lyukadunk ki!

De hat mem baj,tudod kettos merce! Akkor a pitcsak is homarok Velem egyutt a fiuruhaikba!

Ennyi...

2016. okt. 5. 20:37
 58/118 anonim ***** válasza:
Meséld már el kérdező,hogy miért bántod azokat a lányokat,akik ugyanolyan látásmód szerint élnek,mint te?
2016. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/118 anonim ***** válasza:

Egy ideig még talán kicsit sajnáltunk is a kettős mérce miatt te lessülyedtél dióhéjban annyira hogy "Brühühüűűűűűű, a csúnya gonosz a kommentelők nem toleránsak a kommentekben, nekem jogom van úgy öltözni ahogy akarok, de ha egy lány teszi ugyanezt akkor egy büdös homoszexuális p*csa, jól be fogok szólni neki, igen, így egyenlőséget teremtek, mindenki tudja pár anonim kommentelő egyenlő az egész női nemmel."

Neked tipikusan annyira mélyen van a fejed feldugva a seggedbe hogy már csaka saját kiabálásod visszhangját hallod ezért hiszed hogy bárki egyetért a teljesen logikátlan és gyűlölködő "véleményeddel".

2016. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/118 A kérdező kommentje:

Ki is homarozott le az elobb Engem?

Ki allt itt mellettem az 53%-oson kivul?

Senki!

Most az faj Nektek hogy visszautok?

Vissza is fogok! Nehogy mar hagyjam a sok mocskolodast!

Latszik a primitiv gondolkodasotok! Ha valaki vissza szol azt nem turitek !

Menjetek okoskodni a fiuruhat viselo meleg lanyokhoz!

2016. okt. 6. 01:47
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!