Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem baj ha noi farmert veszek...

Nem baj ha noi farmert veszek ferfi helyett? Mert az olcsobb es jobban nyulik amitol kenyelmesebb.

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 08:49
 61/118 anonim ***** válasza:
94%

És mégis honnan tudod,hogy ki írt neked?

Lehetett egy 12 éves unatkozó fiú is....,erre te meg lep*icsázod/melegezed az összes lányt....

Nem azzal van a baj,hogy megvéded magad,hanem azzal,hogy beszól neked valaki te meg azokra támadsz rá,akik nem bántottak

Egyébként tessék,az 53%-ososn kívül még ennyien támogatták de minimum elfogadták a te álláspontodat:

"Azt hordasz, amit akarsz"

"Ha nem látszik akkor nem gond."

"Nekem nem baj"

"Nekem aztán nem baj"

"Én harcolnék veled, hogy mindenki azt hordjon, amit akar"


Azért maradtál egyedül,mert undorító az az agresszió,amit árasztasz és megismételem magam,olyanokat bántasz,akik az ég világon semmit nem ártottak neked.

2016. okt. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/118 A kérdező kommentje:

Amiket felsoroltal valoban igy kezdodtek, de utanna jott a "de"

Tehat nem teljesen ertettek Velem egyet mert csak valami szurta a szemuket!

Akik a " lanyokat" tamogattak azok 100%-ban tamogattak nem volt "de"

Csupan ennyi a kulombseg!

2016. okt. 6. 07:11
 63/118 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld kérdező néha szoktam eladókkal beszélgetni a szokásokról, divatról, több helyen mondták már, hogy manapság nincs olyan hogy ez férfi, az női, mindenki azt hord amit akar, teljesen mértékben támogatják, ha én pasiként nőknek készült ruhát akarok hordani, vagy ha egy nőnek tetszik akármi a férfi öltözetből, ez manapság normális dolog.

Azon a néhány bután nem érdemes mérgelődni, aki ezért piszkál, igaz nekem se esik jól, ha beszólnak, de nem bosszantom sokáig magam velük, miután elküldtem.

2016. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/118 A kérdező kommentje:

Persze!

Nem lenne ezzel a ruhaproblemaval semmi baj ha mindenki egyenloen tamogatna mindket nemet!

De a pelda nem ezt mutatja es En harcolni szoktam az igazamert, nem vagyok az a megfutamodos tipus.

2016. okt. 6. 15:42
 65/118 anonim ***** válasza:
94%

Ezzel csak az a baj kérdező,hogy te nem az igazadért harcolsz,hanem agresszív és undorító módon támadsz eszetlenül mindenkire.

Beszól neked valaki,erre te nem az illetőnek szólsz vissza vagy szimplán jelented a válaszát a moderátoroknak,hanem le"pitcsak"ozod női nemet...

Ebben hol van a logika/egyenlőség?

Ez kb olyan,mintha nekem beszólna az egyik barátnőm,,erre én meg le hü**e f***oznám az egész férfi nemet....


Remélem csak provokáció a kérdés,mert szomorú belegondolni,hogy ilyen emberek élnek közöttünk az meg még szomorúbb,hogy a liberális nézeteket az ilyen emberek alapján fogják megítélni,amikor annak pont az elfogadás és az agressziómentesség az alapja.

2016. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/118 anonim ***** válasza:
71%

Ez van

Kettős mérce:)

Attól hogy egy lány nem mindig tűsarkúban meg balerina cipőben van még nem lesz meleg ha felvesz egy adidas sportcipőt, de ha egy "fiú" felvesz egy balerina cipőt akkor már az.


Fogadd el vagy ne kérdezz hülyeséget.

Olyan vagy mint a lefejezett csirke. Te harácsolsz a legjobban, de semmit nem tehetsz. Harácsolhatsz még itt, de attól mindenkinek megvan a véleménye az ilyenekről

2016. okt. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/118 anonim ***** válasza:
50%

#66 egyébként te is leharácsolod és lemelegezed aki balerinát hordana, akkor miért okoskodsz a kérdezőnek? Nem attól lesz meleg vki, hogy felveszi a balerinát, egyébként valószínű méretben nem is találna olyat, ami jó lenne.

A balerinának megvan a férfi változata,slipon, vagy mokaszin, sokan hordták én is, igaz én nylonharisnyával hordom, ettől nem lesz senki meleg.

2016. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/118 A kérdező kommentje:

65!

Te mindenbe belekotsz csak hogy visszaszolj!

Es azt hidd igazad van!

Liberalizmus??

Elfogadas? Pont tapasztaltam az elfogadast a valaszok kozott...

Es megint En vagyok a hibas a megitelesben nem az aki/akik Nekem beszoltak!

Erdekes egy ember lehetsz! Remelem nem szeretnel szaporodni...


66!

Latod? Mar az elso mondatodban homarozod a ferfiakat akik szeretnenek a megkoveteltol elteroen oltozkodni!

65-os baratnod Rad nem tamad mert ezzel elarulja melyik oldalon all!

Persze hogy honarok a balerinat hordo fiuk, de ferfi acelbetetes bakancsot hordo lanyok is!

Errol ennyit, ez igy logikus a Te agyaddal gondolkozva...

2016. okt. 7. 11:37
 69/118 anonim ***** válasza:
72%

Kit érdekel mit mondtok vagy mondasz

Attól nem leszel férfi hogy ilyet hordasz... és nem néznek majd rád úgy mint egy úttörőre.


Attól még aki szerint meleg a női cuccok hordása attól még az maradsz... és ez akkor sem normális bárhogy is harácsoltok mellette.

Igen én is elítélem őket, mért ne tehetném? A szabad vélemény nyilvánítást megértük az eu-ban...

Ja igen mielőtt még azzal hisztizel de hogy ,,az önmegvalósítást is" hát hajrá. Rúzsozd a szád, vegyél fel szoknyát és nylon harisnyát... megteheted de ezzel felvállalod a véleményed/nézeted és ha valakinek nem tetszik ne rinyálj ha megjegyzi. Ez pont ugyan az mintha egy táblával a kezedben járkálnál és ráírnád hogy ,,én a migránsok mellett szavaztam"... Ekkor is van aki nyíltan van aki titkoltak van aki burkoltan de anyázhat... és van aki le se sz.rja.

Ja és mehetsz oda minden nőhöz hogy b..is a férfi ruha attól neki még nagyobb esélye van egy férfinál ha jól néz ki, mint egy jól kinéző csávónak rövidnadrágban nylon harisnyában és nem nem leszel férfias ettől:)


Ezek után mondogathatod a h.lyeségeidet, de példával is megmagyaráztam és ha képtelen vagy felfogni akkor nem sokáig jutottál/jutottatok:)

2016. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/118 anonim ***** válasza:

Te is csak ítélkezel, rajtatok nőkön se tud az ember kiigazodni, olvasd el a 64%os véleményét, neki sem a férfias öltözékűek a férfiak, hanem akivel jól együtt tud élni.

Neked is az igazi férfi aki férfiasan öltözik, de azt nem teszed hozzá, hogy legyen már férfias alkatú, és jóképű. Ugye mert mit ér neked is ha elegáns egy faszi, ha alapból nem vonzó?


Egyébként már több helyen leírtátok, hogy egy nő fiús cuccokba is nő marad, akkor egy pasi is pasi marad leggingsben is vagy full passzos nadrágokban is.

Ha már az európai unióval példálózol, ott pont az előítélet mentesség, tolerancia, elfogadás a legalapvető elv.

2016. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!