Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki már holnaptól térdcsizmát...

Ciki már holnaptól térdcsizmát hordani, ha ilyen fos marad az idő?

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

12 fok felett ciki térdcsizmát hordani, szóval a következő napok várható időjárását figyelembe véve a jelenlegi helyzet:

kedd - ciki

szerda - necces

csütörtök - nem ciki

péntek - necces

szombat - ciki

vasárnap - ciki

És ahogy látom, az utána következő napokban is ciki lesz. Kivéve persze, ha jó nő vagy, akkor 18 fok alatt már nem ciki.

2016. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként most jövök rá, hogy mennyire furcsa már, hogy a ciki legalább a 90-es évek eleje óta stabilan benne van a szlengben, és nem akar kikopni. Ez mitől lehet? Mert ez a szó már elhangzott olyan mondatban is, hogy "Ciki lenne az őseimtől megkérdezni", de az őseim szót utoljára 1994-ben Mágenheim Julcsitól hallottam a Szomszédok c. tévésorozatban.
2016. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ciki. De azért fura.

Annyira azért nincs hideg.

Én bokacsizmában vagyok, mert cipőben már fázom, de hosszú csizmát még nem húznék.

2016. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lol. már mindenki csizmát, síkabátot vesz fel még bentre is. ez már a sokadik ilyen kérdés.
2016. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én már most bakancsban járok mindenhova mert itt nagyon pocsék idő van. Szóval mért lenne ciki?
2016. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4: igen, mert nálunk pl. 17 fok van, és nem fizikai munkát végzek, hogy legalább az felmelegítene. Kintre kevesebb ruha kell, mint bentre, olyan hideg ez az épület, ahol dolgozom.
2016. okt. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!