Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehetne? és az lenne a...

Lehetne? és az lenne a kérdés hogy illene-e hordani a kabátját?

Figyelt kérdés
Van egy szövetkabátom ami a déditatámé volt és ő már sajnos nincs köztünk. :( és az lenne a kérdés hogy illene-e hordani a kabátját?

2016. okt. 5. 05:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Részvétem! :(

De ezt ne tőlünk kérdezd, hanem inkább a családtagjaitoktól. Lehet örömmel fogadnák, hogy örökölni szeretnéd, de az is lehet, hogy megviselné őket.

2016. okt. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
már nem most volt a haláleset kb. négy éve
2016. okt. 5. 06:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Az mindegy hogy hány éve volt. Ha valakit igazán szerettünk akkor sosem feledjük el (még 40 év múlva sem). Azért is írtam, hogy lehet valamelyik családtagotokat még mindig mélyen érintené, de szerintem ez egy megható, szép gesztus tőled. Déditatád biztosan örülne neki.
2016. okt. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A nagypapámtól örökölt nyakkendőket szívesen hordom. Nekem ez egy szép családi emlék. Nem látok ebben semmi illetlent. Szerintem nyugodtan hordd a kabátot, ha jó a méret és tetszik.
2016. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a méret is jó :)
2016. okt. 5. 13:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a családtagokat kérdezd, hogy számukra nem-e rossz emlékeket idézne, de az is lehet hogy örülnének.
2016. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
rendben
2016. okt. 5. 15:56
 8/10 A kérdező kommentje:
és ez suliba?
2016. okt. 5. 15:56
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem a családtagok örülnek neki, hogy nem kell kidobni a szép kabátot, vagy nem egy tök ismeretlen hordja, hanem mégis csak a dédunoka.


én biztosan nagyon örülnék neki.

2016. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)
2016. okt. 5. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!