Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New Yorkerbe ha vissza viszek...

New Yorkerbe ha vissza viszek egy ruhát vissza is adják a pénzt vagy csak cserélni lehet?

Figyelt kérdés
A blokkon az van 14 napon belül cserélik az árut, de én nem cserélni szeretnék hanem vissza kapni a pénzt. Mivel nagyobb összegről van szó (kabát ára) nem szeretnék ennyiért ott mást vásárolni. Meg van a blokk és a kabáton rajta van még az árcédula is! Így vissza adják a pénzem? És 14 napom van rá?

2016. okt. 6. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
New yorker csak cserél. Pénzt nem adnak vissza.
2016. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hibás a kabát vagy csak nem tetszik, meggondoltad magad? Mert szerintem ha hibás, kötelesek visszaadni a pénzed, ha pedig csak úgy kedvtelésből hazavitted, akkor elégedj meg a levásárlással. Nem azt mondom, én is vittem már vissza dolgot, ami a próbafülkében nagyon tetszett, aztán otthon egyáltalán nem, és levásároltam.
2016. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem én vettem, ajándékba kaptam de nem tetszik. Anyukám direkt nem vette le az árcédulát hogy becserélhessem ha nem jó rám. De bementem körülnézni és egyik kabát sem tetszett. És ennyi pénzért nem akarok ott venni semmit. Mert oké ha 3-4 ezerről van szó, azt levásárolja az ember, de 15 ezerért nem fogok ott bevásárolni, főleg ha nem tetszik semmi igazán.
2016. okt. 6. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:

A New Yorker nem túl jofej ebből a szempontból. 99%hogy nem kapod a pénzt vissza, de csere 2 hétig lehetséges. Utána az sem. Ha ennyire rossz a kabát érdemes most visszavinned és még a glamour napok keretében bevasarolni 20%kedvezménnyel pulcsit kardigant stb.

Vagy megbaratkozol a kabattal.

Gondolom most megtanulta anyukád hogy joszandek ide vagy oda, ne vegyen neked ruhát.

2016. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Anyukámnak egyértelmű volt hogy akár a pénzt is vissza adják ha nem jó mivel rendszeresen vásárolunk a H&M-ben, Reserved-ben, Takko-ban, Orsay-ban és itt mindenhol vissza adták eddig a pénzt. Csak nekem lett gyanús hogy a New Yorkerben nem, mert a blokkra csak csere van írva. Nem akarok bevásárolni a New Yorkerben akkor se ha glamour napok vannak mivel nekem ott semmi nem tetszik igazán. De köszi a választ. Holnap inkább betelefonálok az üzletbe és rákérdezek.
2016. okt. 6. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett végül!?
2020. szept. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!