Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogyan öltözködtök, az...

Ti hogyan öltözködtök, az alap hogy fehérneműt minden nap cserélni kell de ti mindenből tiszta ruhát vesztel fel?

Figyelt kérdés
Ugy értem, hogy pl farmer, pulcsi, poló ami mar egyszer volt rajtad másnap is felveszed?
2016. ápr. 15. 06:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
A farmert és a pulcsit igen.
2016. ápr. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Farmert nem, minden más megy a szennyesbe.
2016. ápr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
melltartót, farmert nem mindennap cserélek...a többit igen
2016. ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Pólóról szagmintát veszek, ha nem büdös felveszem mégegyszer (de ha meg büdös lesz a konyhában pl, akkor akár napközben is lecserélem). Itthon vagyok GYES-en, ha eljárnék más lenne a helyzet.
2016. ápr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
farmer, melltartó nem minden nap cserélek, de zoknit, bugyit, pólót igen.
2016. ápr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Farmert és melltartót nem cserélek minden nap, viszont a többi ruhadarabot igen.
2016. ápr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Csak a bugyit és a zoknit veszem fel egyszer. Nadrágot, pulcsit nagyjából 7-8 alkalom után mosom, persze ha piszkos lesz, akkor azonnal. De ha autóval kiszaladok bevásárolni, ettől nem kell kimosni szerintem a felső ruházatot. Egyáltalán nem izzadok, így a melltartót is csak pár alkalom után mosom. Mindig hordok trikót, a felsőim alá azt 3 alkalom után mosom ki.
2016. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyok izzadós típus, napi szinten bugyit és zoknit cserélek csak. Felsőket minden nap másikat veszek, de attól hogy valami egyszer volt rajtam nem teszem a szennyesbe csak akkor ha tényleg koszos lett, szóval akár 3-4x is van rajtam ugyanaz a felső mosás nélkül, persze nem egymást követő napokon.
2016. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én igy igy szoktam, hogy minden nap mast veszek fel. De nem dobom egybol a szennyesbe csak ha koszos vagy ha már párszor volt rajtam. Azthittem csak én csinálom így.

Bugyit zoknit alap hogy naponta cserélem.

2016. ápr. 15. 10:20
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Mivel nincs sok ruhám, se mosógép nincs, így több napig ugyanazt hordom, amíg nem koszos, nem büdös.
2016. ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!