Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem gáz ha lassan...

Szerintetek nem gáz ha lassan 18 éves leszek és még nem tudok nagyon magassarkúban menni (de meg szeretnék tanulni), ezért egyenlőre lapos talpú csizmákat és cipőket hordok?

Figyelt kérdés

2016. okt. 6. 18:11
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem. Én nem is hordtam magassarkút olyan 21-22 éves koromig, mert nem szerettem őket. Azt se tudom, hogy tanultam meg benne járni, egyszer csak felvettem, és tudtam :D
2016. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 36 éves vagyok és soha nem tudtam magassarkúban menni rendesen, pedig tetszenek nagyon. Így csak alkalmakkor hordok ilye cipőket, amúgy lapos talpúban vagyok.

Nem érzem gáznak.

2016. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Az a gáz amikor valaki viseli annak ellenére, hogy nem tud benne járni.
2016. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Nagyon gaz. Szerintem allj be a sarokba es sirj. Vagy terdelj kukoricara.
2016. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek Veled, hogy meg szeretnél tanulni magas sarkúban járni. A magas sarkú nagyon nőies, különösen, ha valaki szépen, kecsesen tud járni benne. Megfelelő alkalmakkor jól fog jönni, ha megtanulod. Kitartás, gyakorolj! Bocs, ezt férfi szemlélőként mondom.
2016. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Ha tetszenek a magassarkú cipők akkor úgyis megtanulod hogyan menjél bennük, a lényeg a fokozatosság. Kezdjed egy vastagabb és alacsonyabb sarokkal.
2016. okt. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!