Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek a ruha alá?

Mit vegyek a ruha alá?

Figyelt kérdés
Hosszú (akár oversize) pulcsihoz, tunikához amit csizmával hordanak, ahhoz vesznek fel valamilyen rövid nadrágot? Vagy csak bugyi? Nekem az úgy túl merész, viszont harisnyát sem szeretnék. Egy nadrágnak viszont ha átlátszik a dereka körben a ruhán, az se jó. Tippek?

2016. okt. 7. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Leggings?
2016. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, szóba jöhet az is, de arra lennék kíváncsi igazából, hogy akik szoktak ilyeneket felvenni, ők vesznek-e vmilyen nacit alá.

Pl.: [link]

2016. okt. 7. 18:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Esetleg egy ilyen mint alternatíva?


[link]

2016. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, a combfixek is jók, szoktam használni :) De ettől még ugyanúgy lehet villantani... :D
2016. okt. 7. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyél fel hozzá egy rövidnadrágot. Normál esetben nem látszik, de ha libben a ruha nem lesz kint mindened.
2016. okt. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A villantást arra értettem, hogy ha netán leülsz, lehajolsz, vagy épp felfújja a szél. Ezek elég életszerűek.
2016. okt. 8. 09:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem alapból értelmetlen lenne harisnya vagy leggings nélkül felvenni. Egy bugyiban nem fagy ki a popsija valakinek, ha amúgy CSIZMA és PULCSI van rajta???
2016. okt. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minden normális ember vesz fel az ilyen pulcsi alá valamit! Én egy jó vastag cicanacira szavazok csizmával!
2016. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezek is igazak!:) szimplán csak kíváncsi vagyok ki mit vesz alá, ha vesz.
2016. okt. 9. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!