Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 éves vagyok, és szeretnék...

14 éves vagyok, és szeretnék már melltartót hordani. Elég kicsi vagyok 150 cm, mellem azért van de nem olyan nagy, Sóval hol tudok ilyen kis méretű melltartót venni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora az a kicsi? Egyébként ha nagyon pici akkor inkább topot hordj, sokkal kényelmesebb.
2010. ápr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt szerintem bizti, hogy találsz: H&M, Tezenis, de elég valószínű, hogy a töbi fehérnemű boltban is találsz magadnak ;)
2010. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia. vannak tiniknek sportmelltartók, amikben nincs merevítő. az én lányom olyat hord. bármilyen boltban kaphatsz, ahol lehet fehérneműt vásárolni.
2010. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Menny be egy fehérnemű boltba és kérj segítséget az eladótól biztosan tud ajánlani valamit! Felénk a kinai boltokban is megengedik a melltartó próbát és itt is van olcsón rengeteg féle egyébként mérd meg a mell alatti részed és a melled legnagyobb részét körbe és ezzel a kalkulátorra megkapod milyen méretű melltartó lesz neked jó! sok sikert! [link]
2010. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sóval akarod? Én cukorral szoktam, de te tudod...
2010. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kínaiból vettem tegnap.

az van ráírva hogy 75B..

hazajövök oszt nézem..mondom ilyen nagy?? elkezdtem csodálkozni..

Kínaiból tudsz venni.Szerintem érdemesebb lenne felpróbálni a melltartót.:)

Ha meg nem akarod,akkor válassz egyet,de ne túl nagyot:D

Én is nagynak láttam egy picivel,de felpróbáltam és jó.

de szerintem próbáld fel elsőnek!érdemesebb:)

2010. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
attól nem leszel idősebb h melltartót hordasz..(a semmire)de mind1..manapásg már olyan kicsiket is gyártanak ami már 1 férfinak is jó:Dm szóval szinte bármilyen nagyobb ruha boltba fogsz találni..
2010. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz rosszul járni:


Én úgy jártam, hogy már mindenkinek volt az osztályban melltartója, és kinéztek, hogy én miért nem hordok. Így vett nekem egyet anya, de mondta, hogy ettől lógni fognak a melleim, ha hordom mindig. Nem érdekelt, hogy mit mond. Akkor A-s méretű mellem volt. Aztán pont abban az időszakban, amikor elkezdtek nőni a melleim, sokat futottam is, és sportmelltartóm nem volt, és nem is tudtam, hogy létezik egyáltalán olyan. Így attól, hogy mellnövés közben is mindig hordtam a melltartót, így a mellizmom nem tudott hozzászokni a súly tartásához. (Hamar megnőtt B-sre és C-sre. (Az egyik B-s, a másik C-s.) Így már 16 évesen (addigra nőttek meg ekkorára) lógni keztek a melleim. Nem nagyon, de azért ciki volt. Akkor már nem volt kérdés, muszáj volt hordani. Ettől mégjobban ellustult a mellizmom, amitől már nagyon elkezdett lógni. Végül fekvőtámaszokkal sikerült feljebb tornásznom a helyére, de mégsem lett tökéletes. Azóta csak utcára hordok melltartót, de gyakran megy az ember utcára. :( Ha meg nem hordom, akkor látszik, hogy lóg kicsit. Azt szégyellném. Azóta megismertem más lányokat is, és aki nem hordott és nem is hord melltartót, azoknak még mindig a helyén van a mellük. Max. ha nagyon nagy a melle valakinek, azt nem tudom, hogy akkor kell-e. Viszont sporthoz mindenképp húzz sportmelltartót (szerintem), mert a sok ugrálás, futás nagyon megnyúzza (legalábbis az én B-s, C-s melleimet). Ha teheted, inkább ne hordj melltartót, nehogy úgy járj, mint én. Most 21 vagyok, de nagyon gáz, hogy már lóg. Egyébként látok ma már 17 éves lányokat is lógó mellekkel, nagyon durva. Onnan látszik, hogy a nyakbaakasztós fürdőruhában kilátszik középen, és látszik, hogy a bikinifelső tartja a helyén, s az is látszik, hogy nem gömbölyű, hanem olyan, mint egy babzsák, hogy tartani kell.

2010. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!