Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha megláttok egy lányt rövid...

Ha megláttok egy lányt rövid szoknyában, egyből könnyűvérűnek gondoljátok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy nem viselkedik kihívóan,a sminkje szolid és nem mélyen dekoltált felsőt visel. Tehát,csak a szoknya rövid kissé.

2016. okt. 8. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Én nem, akkor nyáron a minisortban járókat is annak kellett volna nézni, abból még a seggük is kivolt.
2016. okt. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

En arra gondolok, hogy vegre egy lany aki tud oltozkodni!

Amit leirtal attol elolvadok, ha igy meglatok egy not!

Szoval csak nyugodtan es lehetoleg arra gyere igy amerre En lakok!😀

2016. okt. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Már attól nagyon bejön nekem, hogy szoknyát hord, mert az nagyon nőies. Egy jó alakú fiatal lánytól meg örömmel veszem, ha megmutatja szépségét. Nem gondolom könnyűvérűnek, de megmozgatja a fantáziámat. Arra gondolnék, hogy meg kéne küzdeni érte.
2016. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2016. okt. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem.
2016. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Mindenkit felpontoztam,nem tudom,ki ez a hülye,aki mindent negatívnak jelöl.

2016. okt. 9. 03:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
érdekes tévképzet lenne... :) szerintem a "könnyűvérűség" gondolata a férfi önbizalomhiányából fakadó düh eredménye. Ez a "nagyonjólnézki-nemazénkategóriám-úgysemkaphatommeg-tehátbiztosegyk...." mechanizmusa. Persze nem általánosítok az egész nemre, de vannak olyan hímneműek, akik belül még negyvenévesen is érzelmileg labilis kisfiúk maradnak, és gond nélkül le"utcalányoznak" egy feltűnően dekoratív nőt, anélkül hogy bármit is tudnának róla.
2016. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!