Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség a kettő cipő...

Mi a különbség a kettő cipő között? Nike roshe one és Nike roshe run.

Figyelt kérdés

Ma voltam a nike cipő boltban Nike roshe onet szerettem volna vásárolni és azt mondták, hogy itt már nem lehet kapni, mert kifutott termék és már csak Nike roshe one 2 árulnak. Elküldtek, hogy nézzem meg a playersroomba. Az interneten megnéztem hogy a playersroom árulnak e kék színben ilyen cipőt és akkor láttam, hogy árulnak 4 színben megnéztem mind a 4 színt fehér szürke fekete kék. És egyedül a kék színűnel volt kiírva, hogy Nike roshe run.

A nike hivatalos oldalán megtudnám rendelni a roshe onet csak úgy nem nagyon szeretnék cipőt venni hogy nem is volt rajtam és nem tudom, hogy hogy állna. És ezért kérdezem, hogy mi a különbség az nem lehet, hogy elírás?



2016. okt. 8. 23:30
 1/2 A kérdező kommentje:

Itt van amit a hivatalos nike oldalon találtam.

[link]

És amit a playeraroom oldalán találtam.

[link]

2016. okt. 8. 23:35
 2/2 anonim válasza:
Max külsőben van eltérés ja meg azárban de nekem a Rush run egy kicsit jobban tetszik de mivel nem tudom talán16k inkáb vettem 10kért egy fila "run"cipőt.
2016. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!