Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki egy olyan dzsekit hordani...

Ciki egy olyan dzsekit hordani, ami 5-6 évvel ezelőtt szinte mindenminek volt, de már senki nem hordja?

Figyelt kérdés
Vagy 6 évvel ezelőtt vettem egy szép dzsekit, nagyon szép volt, és jellegzetes. Aztán elkezdték egyre többen hordani, rengeteget láttam az utcán belőle, és minden baráti társaságban volt legalább 2 lánynak. Aztán ezek a dzsekik gondolom elkoptak, és már senki nem hordja, de mindenki emlékszik rá. Az enyém még tök jó állapotban van, megvigyáztam, szeretem is. De szégyellem, hogy a többiek már évek óta nem hordják, én meg még mindig járok benne. Szerintetek?
2016. okt. 9. 00:45
 1/4 anonim válasza:
De hogy is figyelj ma mindenki ugyan úgy öltözködik mint a többiek. LEGYEN STÍLUSOD S NE AZT HORD MINT A TÖBBIEK. HA érted mire gondolok?? :D
2016. okt. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen dzsekiről van szó?Ha esetleg tudnál képet küldeni...
2016. okt. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a pár évvel ezelőtti tömeg termék nem a van stílusod kategória, hanem a "ja le vagy maradva, már rég nem hordja senki, vagy neked csak most jött össze a pénzed rá?" kategória.
2016. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor megvettem, még egyáltalán nem volt aktuális tömegdivat termék, nem is láttam még senkin. Azért tetszett meg, mert nagyon sok zsebe van. Utána kapták fel, és lett minden 3. szembejövőnek. Csak én azóta is hordom/hordanám.
2016. okt. 9. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!