Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a strandon senki...

Szerintetek a strandon senki sem fog kinevetni azért mert husis csaj vagyok?

Figyelt kérdés
Félek hogy a tökéletes testű nők lenézően fognak nézni és kinevetni amiért széles vagyok és van rajtam felesleg, ráadásul az ilyen tökéletes testű nőknek nagy a mellük nekem meg ilyen nagy darab tesstel tenyérnyi a mellem.. És nagyon fehér bőrű is vagyok ami már eleve gáz :/ Merjek így napozni és elmenni fürdeni?
2015. júl. 8. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem veled fognak foglalkozni, nyugi, mindenkinek van attol jobb dolga, ok a pasikkal lesznek elfoglalva. :)
2015. júl. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
...A pasik meg velük. :)) Szóval menj nyugodtan.
2015. júl. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
menjel nyugodtan, nem csak a vekonyak mehetnek strandra!! en is mentem bikiniben, pedig elegge vastag voltam, de senkit sem erdekelt, ugyh menj te is! :)
2015. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A fél ország túlsúlyos. Senki nem fog veled foglalkozni.
2015. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Te azért mész strandra, hogy másokat kritizálhass az alakjuk, viselkedésük, akármijük alapján? Nem (legalábbis remélem). Mások sem azért mennek. Le se fogják sz.rni, hogy hogy nézel ki.
2015. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Ha ennyire parázol az alakod miatt, akkor miért nem kezdtél el időben sportolni és életmódot változtatni, hogy lefogyjál? Sírni és pánikba esni egyszerű, de tenni kell azért, hogy jó alakod legyen!


Egyébként tényleg nem fog senkit se érdekelni, hogy milyen az alakod. Magyarország az egyik legelhízottabb ország Európában. [link]

A napozással viszont nagyon vigyázz, mert iszonyatosan erős az UV. Mivel fehér bőrű vagy, én is az vagyok, tudom, mivel jár, kend magad állandóan naptejjel és legyél árnyékos helyen. A vízben is ugyanúgy fog érni a nap, nem kell ahhoz kifeküdnöd napozni.

2015. júl. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért ne sokan tetszik...
2015. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
teszik*
2015. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Köszi, aki leszavazta a válaszomat, de csak az igazat írtam! Tudom, az igazság fájdalmas, de hát ez van!


Aki leszavazta, az írja már meg, hogy mi volt benne nem hasznos információ, mert kíváncsi vagyok rá, vagy csak azért pontozott le, mert talán azt mertem írni, hogy tenni kéne azért, hogy jó alakja legyen valakinek és nem sírdogálni kéne és félni, hogy na vajon mit fognak szólni a strandon az alakom miatt?


6-os komentelő voltam

2015. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1. tökéletes nők nem léteznek. persze vannak szebbek, akik törődnek az alakukkal, de attól még nem fognak lenézni senkit.

2. oké, van rajtad felesleg, meg még a nők 80%-án is akit majd strandon fogsz látni. nem fogsz kilógni a sorból, rengeteg az elhízott már.

3. a fehér bőr gyönyörű, nem gáz. de erős naptejet szerezz be, mert másképp hamar vörös leszel.

2015. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!