Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Air Jordan cipő kérdésben ki...

Air Jordan cipő kérdésben ki az aki "szakértő"?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok, sosem volt lehetőségem gyűjteni Jordan cipőket, de úgy fél éve elkezdtem végre.

Én még az az ember vagyok, akinek volt szerencséje élőben megnézni Jordan pár meccsét, imádtam és a Bulls a mai napig kedvenc...

A cipőkbe úgy a 90-es évek végén szerettem bele, mikor bátyám megvette az első Jordanét... Aztán sokáig ez kimaradt, mert a család és az anyagi helyzet nagyon rosszul alakult, más problémáink voltak. Vagyis, a cipőkhöz annyira még nem értek.

Vettem egy Jumpman Team 2-t május elején, OG szín, fehér,kék... Majd következett egy másik kedvenc. AJ 14 Retro "Oxidized Green", holnap pedig megjön a 14 Retro "Indiglo"

Na itt vagyok bajban. Egy csomó oldalon, például az 1-es Jordannél kijött a "Bred OG"... Azt tudom, hogy az OG, az eredeti, elsőként megjelent színállásokat jelenti (jól mondom?) Ezek mellé oda is van írva, hogy -OG-... Viszont, sem az Oxidized, sem az indiglo mellet nincs odaírva, pedig googleba beírva beadta, hogy Oxidized és Indiglo OG, 1999... Akkor most ezek OG színállások, vagy nem? Kicsit kusza nekem ez a sztori, mert ami OG, azokat általában elkapkodják egy nap alatt, de ezekből még mindig van méret... Mit tudok rosszul?

Hol találok a Jordan cipőkről "történelmet"? Keresgéltem, de semmi konkrét, vagy csak átsiklottam felette. Szeretném tudni ezeket, szóval, ha valaki képben van, megtenné, hogy segít megválaszolni ezeket a kérdéseket?



2016. okt. 10. 02:28
 1/1 anonim válasza:

Én úgy tudom,hogy az OG Jordaneken nincsen jumpman.

Pl Jordan 3 OG-n a hátulján a jumpman helyett Nike Air felirat van.Jordan 1 OG nyelvén is Nike van írva.

A színállás az mindegy.Van Jordan 5 Black Metallic Silver OG meg sima is.

2016. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!