Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 167 cm magas vagyok és kaptam...

167 cm magas vagyok és kaptam egy 7,5cm magas sarú cipőt. Nagyon magas? Picit rosszul érzem magam benne, mert toronynak érzem magam így. Viszont nagyon tetszik és kényelmes is. 14/l

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon magas? Dehogy.

Egy 14 évesnek? Igen, sok.


Egy ilyen magasságú felnőtt nőn jól néz ki, egy diáklányon viccesen hat.

2016. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

174,5 cm neked mióta nagyon magas kislány? Ha 184,5 cm lennél, az már sokkal zavaróbb lenne, de így?! Jaj nekem, remélem azért az iskolában jobban használod az eszedet!


Egyébként ha tudod viselni, és tudsz benne menni, akkor mi a probléma? Nem kötelező hordanod, ha rosszul érzed benne magad.

2016. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a magas lányok, a magas sarkú meg nagyon nőies. Te nem vagy nagyon magas, inkább átlagos magasságú a 167 cm-el. A korodban még óvatosnak kell lenni a magas sarkúval, de alkalmakra nagyon csinos leszel benne. Gyakorold a járást benne, mert akkor igazán vonzó, ha kecsesen, nőiesen, botladozás nélkül tudsze benne járni. Gyakrold, menni fog!
2016. okt. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kinek mi a magas...Csak kíváncsi voltam a véleményekre:)

Úgy néz ki mint egy bakancs,csak nem olyan széles a lábfejnél...Szóval mindennap használom,főleg ilyen hidegbe.De gyakorlom itthon is benne a menést:)

Köszönöm a normális válaszadóknak:)

2016. okt. 11. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem magas. Én 180 cm vagyok és 14 éves lány, szóval hozzám képest nem lennél az, minden relatív.
2016. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!