Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Főleg nők, hol vehetnék,...

Főleg nők, hol vehetnék, milyen üzletben olyan nadrágot, ami nagyon rugalmas, de vastagabb, mint a cicanadrág, és viszonylag elegáns? N24

Figyelt kérdés
A problémám a következő: Két éve elkezdtem testépítő jellegű edzést végezni, és a combom megvastagodott, és a fenekem is kikerekedett. Így innentől a farmerek nem nagyon jönnek rám, ami feljön, annak a dereka centikre eláll az én derekamtól. Ezeket a nagyon színes sportnadrágokat nem igen tudom a ruhatáramba beilleszteni, esetleg sima feketében.

2016. okt. 12. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a múltkor a Lidl-ben, de H&M-ben is látok sokszor.
2016. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Zarának vannak nagyon jó jeggingsei, nekem is hasonló az alakom (vékony derék, nagy fenék) és évek óta ott veszem a nadrágaimat. Vastag, de nyúlós anyagból vannak és mindenféle cipzárok meg műzsebek vannak rajtuk, amitől egyáltalán nincs az az olcsó cicanadrág hatásuk.

A Zara Basic-nél egész évben, minden évben megtalálhatók.

2016. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. okt. 12. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!