Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok viszonylag olcson...

Hol tudok viszonylag olcson bevásárolni ruhákból télre budapesten?

Figyelt kérdés
2016. szept. 7. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nő,férfi,hányas méret stb.
2016. szept. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
turkáló
2016. szept. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
59%
igen turkáló, de vannak minőségibb helyek is ahol válogatott cuccokat raknak ki
2016. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
H & M , Bershka, Tally Weijl, New Yorker, Pull & Bear, stb.
2016. szept. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én tavasszal/nyáron szoktam téli cuccokat venni mert ilyenkor nagy leárazások vannak minden pláza minden boltjában. Ezenkívül ajánlani tudom a Cosmos cityt és a Hádát.
2016. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
4. ezeken a helyeken pl 20-30 ezer egy téli kabát. szerinted az olcsó?
2016. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6: nem írta, hogy pont télikabátot szeretne :)

HM-be szoktam járni, rengeteg alapdarab van olcsón. Oda tényleg érdemes benézni.

Cosmos city olcsó, főleg, ha télikabátot is szeretnél.

2016. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
télre akar bevásárolni, valami kabát is csak kéne azért, bár ezt konkrétan tényleg nem írta. valóban van egy-két alapdarab olcsón, de a 'szebbekért' már többet kell fizetni. akinek az olcsóság a cél, az az 5-6 ezres pulcsikra meg gatyákra is húzni fogja a száját. mondjuk jó lenne tudni, a kérdező, mit ért 'olcsó' alatt vagy hogy milyen stílusú ruhákat keres, fontos-e neki a divat stb..
2016. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha az a lényeg, hogy legyenek téli cuccaid, de nem nagyon érdekel hogy néz ki, akkor menj turkálóba. ha az nem tetszik, esetleg egy szarabb kínaiba (vannak egész drága kínai üzletek is).

ha annyira nem mindegy, mit veszel fel, érdekel a divat, akkor menj olcsóbb plázás üzletekbe esetleg, mint amiket korábban írt egy válaszoló. számomra pl az a viszonylag olcsó kategória.

bár télikabáton és téli cipőn én kevésbé spórolnék, mert azt több évig is használod. általában nincs is sok belőle senkinek, tehát abból megéri jobbat venni.

2016. szept. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ mi neked az olcsó és milyen minőségűt szeretnél. Talán a legmegfizethetőbb jobb minőség még mindig a H&M. De igazából tőlük is akciósan éri meg bármit is venni. Nézz fel a weboldalára, van néhány pulcsi, sál akciósan de nagy választékra ne számíts. Teljes áron mondjuk van minden, ha neked az olcsó. Pesten viszont van elég sok turkáló, nézd meg melyik nap van feltöltés és aznap menjél be vásárolni. Meg felnézhetsz a Gardróbcsere weboldalra, itt is találhatsz használtan téli cuccokat.
2016. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!