Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az sok, ha havi...

Szerintetek az sok, ha havi 60-70 ezret koltok ruhakra? 17/f

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 17:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
A kérdés az, hogy MIBÜl?
2016. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
34%

Csak szeretnél te kis csóri!

Max a nyálas szüleid adnak neked pénzt te!

Ne nagyzol mán itt páva gyerek

2016. okt. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
37%
Álmodban, kis p.öcs. Mond csak, pi.nát láttál már?
2016. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%

17 évesen is lehet önállónak lenni és dolgozni, nem kell rögtön leoltani hogy biztosan a szülei pénzelik (ez is megeshet, de nem kéne előítélesnek lenni)


Erre a kérdésre elég megoszlóak lesznek a válaszok, hiszen mindenkinek más a pénztárcája és az értékrendje.

Nekem speciel, igenis sok, évente nem költök ennyit ilyen dolgokra. Nem csak azért, mert az anyagi helyzetem nem engedi, hanem egyszerűen fölöslegesnek tartom. Feltételezem márkás cuccokat veszel újonnan az üzletből, én viszont ugyanezeket párszáz ft-ért turiból...Nem érzek különbséget sem szégyent, így ha tehetném se szánnék ennyit ruhákra. Ha lenne havi 60-70 ezrem amit "eltapsikolhatok" akkor inkább adományoznám menhelyeknek és beteg gyerekeknek, valamint a jövőmet építgetném belőle, mert ruhákból nem lesz lakásom, autóm, jogsim, saját üzletem és semerre nem haladnék a szakmámban.

2016. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%
Persze, 17 évesen saját pénzéből költ. Nyilván a Facebook egyik ifjú tulajdonosával van dolgunk. Arról nem is szólva, hogy ha valaki havonta költ ennyit ruhára, annak olyan kollekciója lenne, amit a filmgyár jelmezrészlege is megirigyelne. Te idióta.
2016. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Faterom cégénél dolgozok néha, és tőle kapom a pénzt. Igen, láttam már pi*nát, mivel barátnőm van. Nem tudom, hogy miért kell irigykedni a másikra, aki tehetősebb. Nem csak én vagyok egyedül, van egy nővérem, egy bátyám, és egy húgom. Nem csak én dolgozok ott, hanem néha a testvéreim is. Miből jött le neked az, hogy én egy páwa vagyok? Azt sem tudod, hogy hogy öltözködök. De amint látom, normálisabban nem lehet válaszolni.
2016. okt. 12. 18:00
 7/28 anonim ***** válasza:
48%
Hú, de irigyek vagyunk rád!
2016. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
21%
Ha igaz a kérdés, és férfi nemű létedre ennyit költesz a ruhatáradra, akkor minimum páwa vagy, de lehet búza is.
2016. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha kicsit idősebb leszel, akkor rá fogsz jönni, hogy a "szerintetek sok" kezdetű kérdéseknek a világon semmi értelme. A saját pénztárcádhoz mérten nézd, hogy NEKED sok-e vagy sem. A többi ember meg kit érdekel. Van aki ennyiből, vagy 20-30 ezer forinttal többől él egy hónapban. Persze, hogy sok. Van aki meg annyiból él havonta, hogy fel se tűnik neki az se, ha 60 ezret elhagy séta közben, annak meg nem sok.
2016. okt. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a te dolgod. Én nem szoktam ennyit. Meg annyi cucc el se férne.
2016. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!