Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol találok olcsó...

Budapesten hol találok olcsó és mégis jó minőségi ruhaboltokat, ahol "gyöngyszemekre" is nagy eséllyel akadhatok? (használt ruhákra gondolok)

Figyelt kérdés

2016. márc. 12. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egy barátnőm a Hádában vásárol és nagyon meg van vele elégedve.
2016. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, a Hádát én is ismerem és szeretek oda járni.

Viszont én valami olyasmire gondolok, ami nem ilyen közismert. Pesten különböző helyeken elszórt kevésbé ismert használt ruha üzletek érdekelnek, amik olcsóak is. Szóval pár tippet várok, hogy merre indulhatnék el.

2016. márc. 13. 08:33
 3/4 anonim ***** válasza:
A Szputnyik nem rossz, de nem túl olcsó, viszont garantáltan nem lesz olyan eset, hogy valakivel egyforma a felsőd; a Rákóczi úton rengeteg jó kis turi van, érdemes rászánni időt és benézni 6-7 üzletbe is. A Háda amúgy..szerintem az egyetlen jó Háda az Újbuda centerben van, nem járnak ki sokan, ezért mindig vannak gyöngyszemek.
2016. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tippet:) esetleg tudsz még mondani személyes tapasztalat alapján egy két konkrét turit?
2016. márc. 13. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!