Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek. A Chelsea csizmák?

Szerintetek. A Chelsea csizmák?

Figyelt kérdés

Mindenkinek a gagyi timberlend-es bakancsa van vagy hasonmása és nincs kedvem nekemis olyat hordani...és más bakancs nem nagyon tetszik ez marad..és érdekelnek a gondolatok

[link]


[link]


[link]



2016. okt. 14. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de akinek nem timerland bakancsa van, annak ilyen csizmája, vagy adidas superstarja.. jelenleg ez a három cipő alkotja a divat szentháromságot.
2016. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem ez se jön be. Ha minőségi lenne és nem ilyen vékony és hosszabb szárú egy kicsit akk talán. De így kizárt...
2016. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De egy fiun eltudjatok ezt kepzelni? Anelkul hogy elmennetek mellette es magatokban megkerdeznetek h miert hord "női" cipot?
2016. okt. 14. 22:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem csak nők hordják, de sajnos ugyanolyan tömeg, mint a timberland bakancs. Habár biztos kényelmes
2016. okt. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
jaa hogy ez fiú? Nekem is ugyan ilyen van lányként, hát én elkönyvelnélek más orientéltságúnak, ha fiú létedre női csizmát hordanál. De az tuti hogy egyedi lennél vele, ha ez a cél.
2016. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van, de férfiakon is nagyon tetszik. Szerintem nyugodtan megveheted. 😀
2016. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 "ha fiu letre lany csizmat hordanal" Birom az ilyen válaszokat több indokból..Nyilván női a cipő ha 45 ös méretben veszem meg..Biztos csak női de azert ha beirod hogy chelsea boots elég sok képet ad ki ahol pasi hordja..A boltban meg a férfi rész televan ilyen cipővel...Vagy csak nemhallottál arról a fogalomról hogx unisex..aka superstar converse
2016. okt. 16. 00:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Timberland jobb.
2016. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, ha viszonylag elegánsabban öltözöl mellette. Nekem ruhatáramban van egy fekete chelsea csizma, vagy sötétkék vagy sötétszürke farmerral (pár centire ráhúzva) a megfelelő felső öltözékkel tökéletes utcai de mégis "smart" kinézete van. Szerintem jobb, mint egy snassz tejkaramell színű timberland... Múlt télen amúgy is minden második 40 kilós srácon azt láttam.
2016. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!