Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol árulnak minőségi férfi...

Hol árulnak minőségi férfi chelsea csizmát?

Figyelt kérdés

Hasított bőrben keresek barna, kék színekben, de se a CCC-ben se a Humanik környékén nem találok. Félreértés ne essék több helyen is körül néztem már.

Hasonló kivitelüt:

[link]

[link]



2016. aug. 31. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:

vagabond, salamander.

mondjuk nem lesz olcsó, az tuti.

2016. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Minőségi cipőt sem Humanicban, sem CCC-ben, Deichmannban, de még a Salamanderben sem nagyon találsz. A haris közben van néhány bolt, ahol cipőt (nem pedig annak látszó tárgyat) árulnak: Vass, Buday stb. De készülj fel, hogy mélyen a zsebedbe kell nyúlnod (100 ezer felett).

Ha csak egy-két szezont kibíró csizmát akarsz, akkor a Vagabondban találsz chelseat, de (ha jól láttam múltkor) velúrban nincs,csak sima boxbőrben.

2016. szept. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
azért szerintem elég gáz, ha valaki annyira le tudja amortizálni a 40ezres vagabond csizmáját, hogy csak egy-két szezont bír ki:D
2016. szept. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!