Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Terepmintás kabát viselése...

Terepmintás kabát viselése divatos?

Figyelt kérdés

Ilyen kabátot vettem télre és érdekelne a véleményetek.: [link]

A terepmintás divatos idén, vagy sem?

Milyen színű sapkát, sálat vegyek hozzá? Milyen cipő illik ilyen kabáthoz úgy, hogy még nőies legyek? Magassarkú illik hozzá?Ha nem akkor milyen cipő? És milyen színben?

Köszi a segítséget!

19L



2016. okt. 15. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt vedd fel ami neked tetszik ne a divat kedvéért hord. Úgyis lesz olyan akinek nem tetszik. Én csak olyan ruhákat hordok ami nekem tetszik, máshogy öltözködöm mint a többi körülöttem lévő ember és épp ezért jobbá emlékeznek rám az emberek. Megfigyelnek hogy furán de mégis jól öltözködöm. Színes kissé feltűnő és nem hétköznapi ruhákat veszek fel mert nekem ez tetszik és én nem bírom ha valaki ugyanúgy néz ki mint én(ezért szoktam turiban vásárolni). Persze ezzel nem azt mondom hogy kövesd az én példámat de legyélte is egyegyéniség és ne mások kedve/ízlése szerint öltözködj.
2016. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hiába mondod neki. Ezek másoknak öltözködnek.
2016. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem divatos, de ha tetszik, vedd fel

magassarkú csizma esetleg elmegy hozzá, fehér vagy barna

sál-sapka szerintem lehet fehér

2016. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Már a kérdésfeltevéséből látni hogy a divat határozza meg az életét.
2016. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bevetesre mikor mesz??
2016. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Divatos. Bordó sapkával, sállal hordd szerintem, bordó vagy őzbarna színű csizmával.
2016. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!