Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hölgyek milyen hosszú...

Lányok, hölgyek milyen hosszú szoknya mit még felvesztek, szexi, csinos viselet, de nem "ribis"? Milyen harisnyával szeretitek hordani, combfixel vagy harisnyanadrággal?

Figyelt kérdés
Írjátok ki hány évesek vagytok.

2016. okt. 17. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon egyszerű, csak sokan nem tudják: egyenesen állva, nyújtott kézzel ameddig ér az ujjak vége, legfeljebb olyan rövid szoknyát illik felvenni.


Mivel nekem a lábam nem az a testrész, amit érdemes a nagyközönség elé tárni, ezért térdig érő szoknyát szoktam hordani, rövidebbet főbe lövés terhe mellett sem lehet rám erőltetni.

Egy szűk szoknya, magassarkúval mindig nőies és szexi, a harisnyát akkor, ha muszáj, pl. télen. A combfix legfeljebb a férfi fantáziákban mutat jól, az igazság az, hogy a többségnek bevág, és baromi gusztustalanul néz ki a ruha alatt. Szóval a hálón kívül ilyet nem veszek fel.

2016. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hogy nekem vannak túl rövid karjaim, de az egyes válaszoló módszere szerint nekem túl rövid jött ki :D.
2016. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Térd fölé kb. 5 centivel érőt még felveszek.

A harisnya évszaktól függ. Ha nagyon meleg van, akkor combfix, de amúgy harisnya.

26/N

2016. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Én nagyon szeretem a szoknyákat, több félém is van, térdig érős a max hosszú, és van mini is. Ha lehet veszek fel hozzá harisnyát, de én csak a combfixet szeretem, nekem nem vág be és nem látszódik át, max egy szűk nadrágnál ha leülök benne. Az, hogy ribis nem tudom, függ még mit veszek fel hozzá, de szerintem nem az öltözködéstől függ ez.

22

2016. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Combközépig érőt vagy hosszabbat, a nagyon rövidet nem szeretem, de nem tartom azt se r-bisnek vagy gáznak.
2016. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A túl hosszú és túl rövidet se szeretem. Felső comb középig érnek.

Szeretem a rakott, a muszlin 3 rétegű fordosat, körszoknyákat.

Alá veszek vékony anyagú rövidebb nacit, ha nem éppen teljes harisnya van rajtam, mert sok a perverz.


De szeretem a combzoknikat is. A combfixet csak párom előtt otthon használom, mert ribizlis lenne a nép előtt az ilyen rövidszoknyákhoz.


Pl ami tetszik még:

[link]


Csak mondjuk kékben, a rózsaszín nem az esetem.


De most varrok téli egyedi tervezésű rövidnacit. (nem picsu gatya amiből kilóg a **)

Kb ilyen hosszú:

[link]


+ bolerot is mellé


23-N

2016. okt. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már csak térdig érőt - régebben felvettem sokkal rövidebbet is :)

Sajna egy amputáció miatt lábprotézist viselek, és a tokja csúnyán nézne ki... szóval rövidebbet már nem!

2016. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!