Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen üzletekben lehet...

Milyen üzletekben lehet "arányosan" tervezett nadrágot kapni?

Figyelt kérdés
Olyat, amit nem kétméteres férfiakra terveznek, hanem normál magasságúakra. Előre is köszi

2016. okt. 23. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, anyukád felvarrja.
2016. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont az a bajom, hogy sokszor rövidek a farmerok. Pedig csak 175cm vagyok, de a legtöbb normálisan feszülő super-skinny farmer rövid nekem, és majdnem kivan belőle a bokám is. De ha nagyobb méretet keresek, az sem hosszabb, csak bővebb.
2016. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A jobb ruhaboltokban van minden meret. Hosszu, rovid szaru, bo, szuk dereku....

Pl. Levis boltban mindig talalnak rad valot az eladok. De ha nem talalsz, vidd el egy ruhaklinikara es felvarrjak kb. 1000 ftert. Vagy nezd meg youtube-on, hogy kell felvarrni kezzel. Nem olyan nehez, ha ugyes kezed van.

2016. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ruhaklinika 😂😂 Beszarok 😂😂 köszi utolsó,ilyet még nem hallottam,most nagyon nevetek 😂😁
2017. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!