Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nincsenek BÉLELT szövetk...

Miért nincsenek BÉLELT szövetkabátok? Amennyiben valaki mégis talált, elárulná, hogy hol?

Figyelt kérdés
Komolyan az eszem megáll. Télre szeretnék egy viszonylag nőiesebb szövetkabátot, de fázós vagyok. Akárhány boltban jártam, egyikben se találtam olyat, amiben lett volna normális, meleg bélés. Miért olyan bazi nehéz belerakni? Inkább fizetnék értük 10 ezerrel többet, csak ne fagyjak már halálra...
2016. okt. 24. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
mert a szövetkabátnak alapvetően nem az a funckiója, hogy bazimeleg legyen a legnagyobb hidegben, nem téli kabát, inkább csak elegáns átmeneti öltözék. én se nagyon láttam még béleltet. egyetlen megoldás az lehet, ha 1 számmal nagyobbat veszel és jó vastagon aláöltözöl.
2016. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szövetkabátból is van sokféle.

Vannak vékonyabbak, amiket én csak ősszel, tavasszal tudok hordani. Ezek rövidebbek is, fenék alá érnek.

De van egy komolyabb, vastagabb, az jó télen is. Ez jó hosszú is, talán azért is melegebb, térd alá ér.

Ilyen tipikus divat üzletekben nem fogsz találni. Én ezt a vastagot kb. 15 évvel ezelőtt vettem és akkor volt 20 ezer forint. Szóval most olyan 40-50 lehet az ára egy komolyabb kabátnak. A tipikus bevásárlóközpontos üzletekben én is csak vékonyakat látok.

Egyébként nagy hidegben én pufit hordok, ami nem olyan pufi, de jó meleg. Szövetkabátot alkalmakra, vagy amikor nincsenek mínuszok.

2016. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Panhofban vettem egy feketet es egy nudet. Eleg nagy volt a valasztek vastag vatelin van benne
2016. okt. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"nem téli kabát"


De úgy árulják, csak bélés meg nincs benne. És az agyam fel nem fogja, hogy miért ne lehetne abba is tenni, miért ne lehetne az is normális télikabát?


3.: Panhof? Nem ismerem:) Az egy márka, egy üzlet, egy helység? Vagy?:D

2016. okt. 24. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:
vannak vastagabb anyagúak is. egy ismerősöm new yorkerben vett egyszer egy meleg szövetkabátot. de az is már régebben volt. egyébként én alá szoktam öltözni melegen, és úgy télen is hordható a szövetkabát.
2016. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Parndorf lesz az, Ausztria.
2016. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!