Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magasdereku vastagabb nejlon...

Magasdereku vastagabb nejlon harisnyát hol árulnak?

Figyelt kérdés

Olyat harisnyát keresek, amely joooo magas derekú. Mindenhol csípő vagy felcsipo fazont látok.

Emellett nejlon legyen de vastagabb. 80 vagy 100 denes.

5000 Ft alatt.

Köszi:)



2016. okt. 25. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Calzedoniában veszek mindig harisnyát. Ott van normál derekú, ami bőven a derekam fölé ér. Van külön csípő is.

Vastagságra is van választék a nylon harisnyákból is.

2016. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En ilyet a triumphban szokam venni
2016. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi hetvegen megnezem :)
2016. okt. 25. 23:08
 4/7 anonim ***** válasza:
80-100 denben nincs nylonharisnya, ami ilyen vastag és nylon anyagú azt latex nacinak hívják, amibe van széles derekú.
2016. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már hogy ne lenne 100 den feletti nejlonharisnya. Nekem is vannak 100 és 140 denes nejlonharisnyáim is, jó vastagok, imádom őket hordani. :)
2016. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs 40-50den felett nylonharisnya,ami kicsit fényes az microfibra de az nem is hasonlít a valódi nylonharisnyâra.
2016. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne vond már kétségbe a látásom! Attól hogy te még nem láttál ilyet, attól még van. Meg tudom különböztetni a microfibrától és a latexnacitól is. Van mindkettő nekem is.
2016. okt. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!