Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan ember rajtam...

Van itt olyan ember rajtam kívül, aki irtózik a fehér ruha viselésétől? Vagy legalábbis kényelmetlenül érzi magát benne?

Figyelt kérdés

Leginkább a felsőruházatra értem.

Ha igen, ti miért érzitek így? Meg tudnátok fogalmazni?



2016. okt. 25. 21:16
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
71%
Évekig dolgoztam recepción, ahol kötelező volt a fehér blúz, utáltam, hogy állandóan mosni meg vasalni kell és még szarul is áll. Amikor eljöttem onnan, elhatároztam, hogy soha többet nem veszek fel ilyet.
2016. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is fehér a munkaruhám. A hétköznapokban nem is hordok ilyen színt.

Nem érzem magam kényelmetlenül, de viszonylag ritkán van rajtam normálisabb ruha és ha már olyat felveszek legalább ne fehér legyen.

2016. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Metionin ***** válasza:
74%
Én azért nem hordok fehéret, mert üresség érzetem van tőle. Úgy általában vannak ilyen benyomásaim a színekről, és ez fontos szerepet játszik abban, hogy melyik tárgyam milyen színű. Ruhát pl. szinte csak feketét hordok, mert az a csend. A tárgyaim pedig kékek szoktak lenni, mert az megnyugtat.
2016. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Minden világos színben kényelmetlenül érzem magamat; a fehér túl feltűnő, rendkívül rosszul mutat a sápadt bőrömön, és egyébként sem tetszett soha. Csak feketét és lilát hordok.
2016. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%

Én a fehér nadrágtól szoknyától és alsóneműtől írtózok.

Egyszerűen nem áll jól senkinek a világon.

2016. okt. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
a hófehér szín eleve nagyon kevés embernek áll jól, tehát megértelek :)
2016. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Szeretni szeretem a fehéret, de mivel kényes ezért már kevésbé szeretem, mint ruhadarab.

Minden vacak meglátszik, a dezodor /izadság elsárgítja...stb.

Nadrág/szoknyában meg nem merek leülni, ki tudja mi fogja meg.


Röviden ezért nem hordom.

23-N

2016. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

Ez most meglepett :) A felsőim 90%a fehér, a kabátom is, egyszerűen úgy érzem, hogy ez áll a legjobban a kreol bőrömhöz. Ha fehér lenne a bőröm, biztos nem sápasztanám magam.

Nekem a szürke felsőkkel van ez egyébként, de csak mert azon látszik először az izzadtság.

2016. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

Én nagyon szeretem a fehér színt a világos bőröm ellenére. Bármilyen másik színnel jól mutat.

Csak azt utálom,amikor köteleznek a fehér ruha viselésére, főleg,amikor még azt is megszabják,hogy fekete alsóval vedd fel.

2016. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Én csak a fehér alsóneműt nem szeretem - alsónadrágom nincs is fehér.

De például ingből, pont fehér van a legtöbb, és azt hordok leggyakrabban.

Nekem ez a "kockás"/négyzetrácsos nem tetszik.

2016. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!