Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan ember rajtam...

Van itt olyan ember rajtam kívül, aki irtózik a fehér ruha viselésétől? Vagy legalábbis kényelmetlenül érzi magát benne?

Figyelt kérdés

Leginkább a felsőruházatra értem.

Ha igen, ti miért érzitek így? Meg tudnátok fogalmazni?



2016. okt. 25. 21:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

én a szinektől.. nem tudom megmondani az okát.

fehér a sálam és van 1 trikóm és 1 pólóm is. de ezen kívül mindenem fekete vagy nagyon sötét kék.

2016. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
47%
Én is utálom a fehéret. Kényelmetlenül érzem benne magam. Túl rikító, kövérít, átlátszó, unalmas. Nem is áll jól. Annyi árnyalata van (hófehér, szürkésfehér, kékesfehér, stb), mégis hiába, mert úgy is besárgul minden fehér blúz vagy póló pár éven belül. Tényleg kirikít az izzadságfolt, kimosni sem lehet rendesen. De a fő ok az, hogy egy esetlen, szárazföldi bálnának érzem magam a fehér ruhákban. Száműztem ezt a színt a szekrényemből. Már gyerekkoromban is utáltam. Egyedül egy ünneplő felsőt tartok, hogy ne érje szó a ház elejét.
2016. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl praktikus, én azért nem szeretem. 2 db fehér felsőm van, de csak nagyon ritkán van rajtam, akkor is folyton arra kell figyelnem, hogy nem koszolódik-e össze ha nekidőlök valaminek.
2017. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%
Mekkora baromsag aki ilyet ir, hogy a feher senkinek nem all jol. Akinek kreol bore van es sotet haja annak igen is jol all. Kiemeli a borszinet meg a haját.
2017. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%

Meglatszik rajta a smink folt, ezert kenyelmetlenul erzem magam benne. A boromhoz sem megy es az osszes borhibamat kiemeli. Koztudottan koverit is ez a szin.

De megjegyzem van olyan arnyalata ami jol all. Kenyelmes pamut felsokbol tobb is van amit szeretek.

2017. márc. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
54%
Én sápadt vagyok, engem ragyogtat ez a szín. Homokóra alkatom van, nagyobbnak mutatja a melleim, kiemeli a derekam. Az izzadtságfolt és a kosz sem marad benne, ha vigyáztok, egy testszínű melltartóval pedig az átlátszósága sem zavaró. Én pont, hogy a feketét utáltam meg...
2017. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 opened paradise ***** válasza:
100%
Gyerekként volt,a pólóknál. Egyszer sírva fakadtan miatta az iskolában,mikor észrevettem,hogy abban jöttem el (reggel fáradtan csak felvettem,ami ki volt rakva),pedig nem voltam sírós fajta:D
2017. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyon sok fehér ruhám van és pont hogy az áll a legjobban. A bőröm hófehér, én feketében nézek úgy ki mint egy hulla. Ettől függetlenül hordok azt is, mert imádom a fekete cuccokat.
2017. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
68%
Sápaszt és könnyebben átlátszik mint más ruhák.
2017. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
50%
Hát szerintem hosszú és halásznadrágként,hosszúszoknyaként valamint kabátként rondán mutat.A többi jöhet.A legszebb,legelitebb szín és a menő,helyes pasik póló színe.
2018. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!